0
0
Учасники першого акустичного вечора
Учасники першого акустичного вечора на факультеті журналістики

Чотири гітари, одна скрипка і кілька десятків людей. Музику чути, як тільки переступаєш поріг затишного дворика. Не часто отак студенти збираються, щоб поспівати біля стін факультету, проте сьогодні особливий вечір – акустичний.

Хоча не те, щоб вечір. Коли звучать перші акорди, то на вулиці ще світить сонце й навіть не думає про те, щоб заховатись за обрій. Учасники дійства по черзі приймають музичну естафету, а ті, хто прийшов послухати, тихенько підспівують.

Кажуть, музика об’єднує людей. Так само і тут, легкий мотив “А вона..” не залишає байдужим нікого, а теплі слова “Надія є!” викликають усмішки. У репертуарі безліч пісень, й не тільки українською. Так би й сиділи всі у такій теплій та ламповій атмосфері поки не звечоріє, проте все хороше в міру. Організатор першого акустичного вечора на факультеті журналістики, Софія Трощук, дякує тим, хто відгукнувся на її пропозицію поспівати у дружньому колі, й прощається. Поволі розходяться й глядачі з вікон сусідніх будинків.

“У нас на факультеті є люди, які співають. Не професійно, а любительськи, втім, атмосфера від того не змінюється. То був захід від душі й для душі, щоб більше дізнатися один про одного й менше переживати перед сесією”, – каже Софія. А й справді, те, де тумбочка перетворюється на кахон й відбиває ритм, де українські пісні змінюються запальними іспанськими, де всі в один голос співають “Старі фотографії”, не може не бути душевним.

Так закінчилась перша спроба акустичного вечора на факультеті журналістики. Чим же здивує нас надалі Студентська рада?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *