4
0
Фото із сайту "Ліги Сміху"
Фото із сайту “Ліги Сміху”

«Ну шо, бродяги, впізнали нас? Ща буде рвань!» − цей вислів став візитівкою однієї з найкращих команд третього сезону «Ліги сміху». Лише поява «Загорецької» на сцені спричиняє шквал оплесків у глядацькому залі. Кожен виступ непередбачуваний і неповторний. Її неможливо забути, на неї чекають у кожному місті країни. Завдяки організаторам «Ліги сміху» багато українців на власні очі змогли побачити своїх улюбленців. Львів’яни не є винятком. Не зважаючи на щільний графік артистів, мені вдалося не тільки побачити, а й перемовитися кількома словами з капітаном команди «Загорецька Людмила Степанівна» Віктором Розовим. Результатами бесіди поспішаю поділитися з вами.

− Вікторе, розкажи, з чого почалася ваша комедійна кар’єра?

− Ми, як і багато хто, почали зі студентського КВН. Тоді наша команда ще тільки репетирувала. Першими учасниками «Загорецької Людмили Степанівни» були Роман Зорій, Анрій «Улітка» Лазарець і я. Перший вдалий «вистріл» нашої команди відбувся у 2012-му на «Лізі Європи». Відтоді склад команди постійно змінювався. Хтось почав власну справу, хтось вирішив піти працювати за спеціальністю.

− А ти чому вирішив залишитися в КВН?

− Моєю спеціальністю є геодезія, але, сказати чесно, на той час робота в цій сфері мене вже не цікавила. Не скажу, що її неможливо знайти. Робота була, але постійні відрядження і зміни у професії взагалі не приносили задоволення. А гумор завжди був невід’ємною частиною мого життя. Отак і сталося, що почав серйозно займатися КВНом.

− Святослав також геодезист?

− Ні, він математик. Ми познайомилися не за студентською лавою, а дружимо ще зі шкільних часів. Раніше Святослав грав у складі інших команд, але мені вдалося його запевнити, що в «Загорецькій» буде краще 🙂

− Наразі всім відомий ваш незвичайний гумор, який так полюбився глядачами. Але у вас були думки, що він може не «зайти» українцям?

− Сказати відверто, першого нашого виступу ми дуже боялись: важко передбачити, якою буде реакція. Але згодом зрозуміли, що людям наші, такі трохи нестандартні, жарти до вподоби, і ми зітхнули з полегшенням. Насправді, перед тим, як взятися за таке, я дуже багато читав про стиль, який ми використовуємо. Це – гумор, який висміює гумор. Його ще можна назвати антигумором.

А почалась моя цікавість до цього з графіті. Я раніше ним займався, і там є така «штука», що в цій сфері дуже цінується твій власний, оригінальний «стайл». Здається, 2007 року в Берліні з’явився «антистайл». Топові чуваки, які до того малювали дуже круто, навмисно стали це робити, як школярі. Цей стиль «зайшов» всім, і тому багато людей почали його наслідувати.

− Чи є якісь теми, на які ви не жартуєте?

− Я навіть не задумувався. Конкретних рамок ми не ставимо, але… Ми точно не будемо в своїх жартах вихваляти політиків.

− От ви кажете, що все придумуєте на ходу і всі ваші жарти спонтанні. Дехто в це вірить, а хтось сприймає, як черговий жарт. Та чи це дійсно так?

− Настане час, коли ми про це розкажемо, але зараз ще не пора. Нехай буде й надалі таємницею (сміється).

− А хто придумав виступати в шортах?

− Нас ця ідея осінила кілька років тому. Ніхто ще в таких коротких шортах не виступав. Зазвичай всі команди приходять в костюмах, дещо офіційно, або ж підбирають якийсь інший стиль, але в шортах не бачили ніколи й нікого. От ми й створили свою фішку.

− Не холодно було?

− Насправді, дуже холодно! До цього в нас були дуже короткі шорти (то мала бути така фішка), то ми змерзли під час виступу. Зараз у нас вже інші шорти, трохи довші. А одного разу в нашої команди був навіть номер з колготками!

− І наостанок, що б ти порадив молодим командам?

− Все дуже просто і лаконічно: багато думати головою!

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *