«Повелителька ритму» або все про ту, яка не уявляє свого життя без танців

14
2

Олександра Улашина – відомий український хореограф. Засновниця «Sandra Dance School» – танцювальної школи, яка зараз є однією з найпопулярніших у Львові.

– Олександро, розкажіть, звідки такий потяг до танців?

– У мене це ще змалку. Коли мені було 7, батьки віддали мене у танцювальний гурток, а згодом у балетну школу, де я навчалася сім років. Мабуть, саме вона привела мене у танцювальний світ.

– Чи є у вас якийсь яскравий спогад з дитинства, пов’язаний з вашою професією?

– Так. Малою я грала роль П’єро у хореографічній постановці. І хоч це амплуа для хлопчика, та мені дуже подобався костюм і сльоза на обличчі мого персонажа, яку завжди малювали на концерт.

– З чого почалася ваша танцювальна кар’єра?

– Я декілька років танцювала в ансамблях у різних стилях, починаючи з народних і закінчуючи сучасними танцями. З 2010 року є інструктором Всеукраїнської Федерації Танцю. Працювати почала з викладання R’n’B, але це тривало лише рік. Згодом перейшла у pole dance і зрозуміла, що це моє. Цей стиль стрімко розвивається у світі, завдяки чому наші учні вдосконалюються, формують тіло, показують чудові результати та просто отримують задоволення.

– Чого ви досягли за час своєї танцювальної кар’єри?

– За час викладання pole dance я заснувала свою школу Sandra Dance School, виховала команду інструкторів, якими я надзвичайно пишаюся і дякую їм за їх вклад у нашу школу. Колектив Sandra Dance – це п’ять прекрасних жінок: Тетяна Ігнатьєва, Катерина Хорошева, Наталя Кошак, Вікторія Бобкова і я. Також перемагала в декількох номінаціях на чемпіонатах, була організатором концертів і танцювальних фестивалів.

Колектив Sandra Dance

«Колектив Sandra Dance – це п’ять прекрасних жінок: Тетяна Ігнатьєва, Катерина Хорошева, Наталя Кошак, Вікторія Бобкова і я», – Олександра Улашина. Фото зі сторінки Facebook

– Нещодавно ви святкували день народження вашої школи. Як пройшло свято?

– Цього року нашій школі 7 років. Святкування традиційно відбулося у вигляді концерту, доповнили все це вечіркою «White Party». Ми презентували різні танцювальні номери, які з кожним роком стають яскравішими, моднішими та цікавішими.

– Як ви удосконалюєте свої вміння?

– Я, крім того, що працюю в залі, створюю свої танцювальні зв’язки, постановки, так само допомагаю учням створювати щось своє на концерти. Також відвідую майстер-класи українських і світових пол-денсерів, які зараз їздять по Європі. Звичайно, я спілкуюся з інструкторами інших шкіл, час від часу ми обмінюємось знаннями і вміннями. Також спостерігаємо за світовими чемпіонатами і безпосередньо беремо в них участь. Зазвичай, це «exotic pole dance», стиль з подачею номера, смисловим змістом, більш жіночний. Але, крім цього, учні моєї школи беруть участь і в спортивних танцювальних чемпіонатах, виступаючи в різних категоріях.

– Як вважаєте, такі шоу, як «Танцюють всі», «Танці з зірками» є позитивними, і чи вони заохочують та стимулюють до занять танцями?

– Так, звичайно. Це дуже круті, яскраві шоу, я навіть знаю декількох учасників, які брали в них участь. Такі проекти розвивають, створюють нові враження від танцювального мистецтва і шоу-бізнесу. Але хореографічних вмінь там буде замало, потрібно володіти й іншими навиками та бути загартованим як морально, так і фізично.

Олександра Улашина. Фото із сторінки Facebook

Олександра Улашина. Фото зі сторінки Facebook

– А ви хотіли б взяти участь?

– Напевно, на даному етапі – ні. Я маю мету: розвиток своєї школи. Сьогодні це основне, чим я займаюсь. Разом з колегами та учнями створюємо різні танцювальні заходи в нашому місті. Тому наразі я лише спостерігаю за такими шоу, і бажання взяти участь поки що немає.

– Яку роль, на вашу думку, відіграє танець у житті людини?

– Танець – це один із видів розвитку людини, за допомогою якого ми вдосконалюємося тілесно і морально. Сьогодні навіть є різні психологічні методики, терапії, тренінги, які лікують за допомогою цього виду мистецтва. Через танець можна передати глядачу певний зміст, почуття, емоції, навіть цілу історію. Я, спостерігаючи декілька років за своїми учнями, бачу в них найчастіше позитивні зміни. Тому танець відіграє важливу роль у житті кожного, хто ним володіє.

Меліса Садик

Меліса Садик – студентка факультету журналістики ЛНУ імені Івана Франка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам сподобається