1
0
Роман Миндюк - новообраний голова Студентської ради факультету журналістики
Роман Миндюк – новообраний голова Студентської ради факультету журналістики

20 квітня на факультеті журналістики ЛНУ ім. Івана Франка відбулась Конференція студентів. Колишня голова Студентської ради факультету Софія Трощук відзвітувала про свою роботу. Також було обрано нового голову студради – Романа Миндюка.

«За рік праці ми створили з нуля чотири комітети, провели 17 заходів і активно співпрацювали із студентським урядом ЛНУ ім. Івана Франка, – розпочала свій звіт Софія Трощук. – Окрім цього ми створили новий логотип студради та знайшли спонсорів і партнерів для наших подальших заходів».

Софія висловила подяку своїй команді та щирі сподівання, що її наступник продовжить роботу у тому ж дусі.

Цьогоріч на посаду голови Студентської ради факультету журналістики балотувався лише один кандидат – Роман Миндюк. У своїй передвиборчій програмі другокурсник обіцяв зробити акцент на мотивації студентів до навчання конкурсами, квестами та іншими інтерактивними подіями.

«Щодо культурного життя, то ми з новим складом студради будемо продовжувати добру традицію та організовуватимемо й надалі бардівські вечори, читання віршів, спортивні заходи та конкурси краси», – обіцяє Роман Миндюк.

На меті у нового голови довести до кінця справу з облаштуванням подвір’я факультету: «Простір внутрішнього дворика можна перетворити на багатофункціональне місце культурного відпочинку. Ми плануємо довести до кінця справу з лавочками біля їдальні та поставимо питання щодо облагородження території». 

"Маємо на меті рекламувати наш факультет на усіх можливих рівнях", - Роман Миндюк.
“Маємо на меті рекламувати наш факультет на усіх можливих рівнях”, – Роман Миндюк.

Після виступу Романа делегати на Конференції висували власні пропозиції щодо покращення студентського життя. Серед запропонованого було масштабніше проведення спортивних заходів та ідеї щодо наповнення новоствореного сайту факультету.

Окремо проводились вибори членів Студентської ради факультету журналістики. Із 13 кандидатів обрали 10, які отримають право проводити активну діяльність у факультетському житті. Новими членами студради стали: Роман Миндюк, Марта Петренко, Тетяна Гудзовська, Ярина Пришляк, Софія Трощук, Романа Пацюрко, Юлія Формос, Катерина Бігун, Зоя Мельнійчук та Христина Мельник.

Студентська рада у своєму новому складі розпочинає активну роботу вже зараз.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *