3
0
Отці Львівської Архиєпархії УГКЦ
Отці Львівської Архиєпархії УГКЦ

Минулої неділі, 28 травня, в смт Щирець відбувся з’їзд молоді Пустомитівського і Сокільницького деканатів Львівської Архиєпархії УГКЦ. Гаслом з’їзду стали слова Патріарха Йосипа Сліпого: «Великого бажайте». Понад тисячу молодих людей засвідчили своєю присутністю живу силу Божого слова і відданість ідеалам людинолюбства.

Зустріч молоді розпочалася з Архієрейської Божественної Літургії, яку очолив Високопреосвященний Кир Ігор, Митрополит Львівський УГКЦ. Опісля була традиційна проповідь: «Сьогоднішній з’їзд молоді двох деканатів свідчить про віру в Бога. Є одна відома євангельська історія про юнака, якого зацікавила справа спасіння. Він приступив до Ісуса з одним дуже цікавим питанням, що йому чинити, щоб бути щасливим у вічності? Спаситель вказав йому на заповіді, які ведуть до життя вічного. Юнак відповів, що дотримується їх усіх. Він був високоморальною особою, але хотів дізнатися, чого йому не вистачає. Він жив серед людей так, що докоряти йому у чомусь було неможливо. Коли Ісус сказав юнакові, що потрібно попрощатися з усім його багатством, той відійшов засмучений. Бог зняв з нього маску і показав, що він також є грішником, що його ідол – це багатство. Яка наша реакція, коли Бог знімає маску з нас? Відходимо, як той юнак, біжимо від Бога, чи навпаки, до Нього? Немає значення, як тебе оцінюють люди, велике значення, як тебе оцінює Бог. Без Бога вирішити питання вічності нам не під силу. Не бійтеся йти за Христом!».

Оскільки з’їзд молоді передбачав прибуття понад тисячі учасників, підготування до нього розпочалися заздалегідь. За місяць до заходу Комісія у справах молоді УГКЦ провела зустрічі та тренінги, на яких вчилися, як правильно організувати, зацікавити та згуртувати молодих людей. Сьогодні можемо сказати, що підготовка була продуктивною, і з’їзд пройшов на високому рівні.

На з’їзд завітало багато молоді
На з’їзд завітало багато молоді

Концертна програма розпочалася з виступів місцевої молоді та парафіян УГКЦ Пресвятої Трійці, що у Щирці. Пізніше до святкувань долучилася молодь із Римсько-Католицької Парафії св. Станіслава разом із настоятелем о. Олександром Бішко. Руханки, танці-банси допомогли збадьоритися і наповнитися енергією на весь день усій присутній молоді.

Заплановані реколекції провів о. Ростислав Пендюк. Проповідник акцентував на моменті моральної відваги: «Не бійтеся робити те, чого найбільше прагнете і мрієте, не бійтеся помилятися, адже не помиляється лише той, хто нічого не робить», – наголосив священик.

На святі було багато цікавого. Ігри вдало перепліталися із лекціями, що давало змогу відпочити і пізнати багато нового і цікавого. Під українську версію гімну Світових Днів Молоді у Кракові «Блаженні милосердні» було організовано флешмоб. Танці, змагання, конкурси, співанки, квест та нескінченні фотосесії біля фотостіни не дозволяли нікому сумувати. Відволікти змогли тільки апетитний запах польової кухні, яка працювала протягом усього заходу.

Тут пропонували смачний борщ, вареники, також можна було скуштувати багато апетитної випічки. Обід на свіжому повітрі всім надзвичайно смакував.

Вечірню програму розпочала відома співачка Софія Федина, а також гурти Rubato orchestra, SofiBand та інші. Піснями прославляли Бога, оспівували любов до рідної землі, батьків та родини.

« 1 of 10 »

«Позитивним моменту з’їзду молоді є зустріч з єпископом, – переконаний отець Любомир Гладюк. – Позитивним є те, що молодь ділиться своїм досвідом, молодь потребує бачити багато людей, які вірять в Бога. Буває, молодь їздить на різні фестивалі, де часто немає Бога і свідчень християнської віри, але насправді молодь хоче гуртуватися і прагне бути разом. Бажаю, щоб Ви були Ненормальними, бо тільки ненормальна людина може віддати своє життя за Ісуса, за ближнього. Всі святі – вони були ненормальними…», – підсумовує священик.

А ким ви себе почуваєте?

 

[wp-rss-aggregator source=”3055″ limit=”3″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *