1
0
Юрій Візняк та Володимир Мельник підписують угоду
Юрій Візняк та Володимир Мельник підписують угоду про співпрацю між КП «Телекомпанія «Львів-ТБ» і ЛНУ імені Івана Франка. Фото Олега Вівчарика

Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник і в.о. директора КП «Телекомпанія «Львів-ТБ» Юрій Візняк 6 квітня 2016 року підписали угоду про співпрацю. Цей крок відкриває нові можливості для творчої самореалізації студентів та працівників Університету і створює хороші передумови для втілення перспективних ідей.

Більше практики!

Здобуття досвіду – ключовий аспект у процесі становлення спеціаліста. Знати, за яким принципом діє механізм велосипеда, – не означає вміти на ньому кататися. Обов’язково треба навчитися застосовувати свої теоретичні надбання, тим паче, якщо твоя майбутня професія – журналіст. Але де знайти місце практики? Таке запитання щороку ставлять собі студенти факультету журналістики. Укладений договір полегшує вирішення цієї проблеми: «Завдяки спільній ініціативі Ректора і керівника «Львів-ТБ» наші студенти отримають більше можливостей пройти практику на львівському телебаченні», – зазначив декан факультету журналістики Львівського університету Михайло Присяжний.

Зі свого боку телекомпанія підтверджує ці очікування. «Ми завжди раді бачити студентів Університету і готові всіляко заохочувати молодих журналістів до співпраці!» – заявив Юрій Візняк. Він детальніше розповів присутнім про ключові аспекти діяльності «Львів-ТБ», окреслив найближчі плани телекомпанії, в яких знайдеться гідне місце і для студентів з оригінальними й цікавими ідеями. «20 квітня відбудеться відкриття Інтернет-порталу і прес-центру телеканалу, – повідомив директор, – і для забезпечення їх роботи ми готові залучити студентів».

Підписання угоди викликало велике зацікавлення студентів
Підписання угоди викликало велике зацікавлення студентів та співробітників факультету журналістики. У конференц-залі факультету було тісно, чимало охочих не змогли потрапити на захід. Фото Олега Вівчарика
Напрямки співпраці

За словами Юрія Візняка, «головне завдання «Львів-ТБ» – максимально висвітлювати всі сфери життя Львівщини». У рамках співпраці з ЛНУ телеканал поширюватиме інформацію про події в нашому Університеті. «Тепер ви зможете спостерігати за життям свого університету на наших сторінках у соцмережах і на сайті телеканалу», – обіцяє «Львів-ТБ».

Однією з умов договору є сприяння у розвитку студентського університетського телеканалу «Franko TV». «Франківці» незабаром матимуть свій час виходу в ефір на «Львів-ТБ».

Угоду підписано – починаємо працювати!
Угоду підписано – починаємо працювати! Фото Олега Вівчарика
«Велика державницька робота»

Наразі «Львів-ТБ» розширює своє мовлення на інші регіони України і встановлює зв’язки з українською діаспорою. Популяризувати надбання Університету, заручатися консультаціями його експертів, забезпечувати професійне майбутнє випускникам вишу – в цьому полягає ідея укладеного договору. Львівському університету є що розповісти громадськості: справжня історія вишу, винахідники і генії, яскраві сторінки життя й цікаві події сьогодення. Це справді те, про що варто говорити, і кому, як не двом успішним структурам Львова, грати цю партію?

«Гранти й інші заохочення – це лише механізм витягування спеціалістів на новий рівень. Коли ж науковці всупереч скрутному економічному становищу продовжують творити велику науку – це справді варте уваги! – висловився про важливість популяризації досягнень інтелігенції нашої країни ректор ЛНУ Володимир Мельник. – Ми робимо велику державницьку роботу. Не треба чекати манни небесної від Західного світу, тепер наша головна ідея – сподіватися один на одного!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *