1
0

27 жовтня у Львові відбудеться конференція TEDx, головна місія якої – поширення вартісних ідей. Темою TEDxLviv 2018 стала Human of the Future (Людина майбутнього).

«Щоб організувати цьогорічну конференцію, ми літали в Нью-Йорк. Понад півтори року переконували TED нам повірити. Зрештою, отримали ліцензію на проведення події, а все тому, що віримо – Львів несе в собі основну ціль TED – популяризувати ідеї варті поширення», – розповідає Тетяна Блага, організаторка  TEDxLviv.

Люди завжди намагалися зазирнути в майбутнє. Що ж в нового в нашій конференції? Організатори і спікери TEDxLviv шукають відповіді в банальних, здавалося б, запитаннях. Яким буде наш життєвий сценарій – чим ми снідатимемо, і де будемо спати, чи сортуватимемо сміття? Чи будуть в нас діти? А на роботу людина майбутнього ходить, чи її замінили роботи і в неї є час на творчість? Як далеко розвинулася медицина? У чому буде цінність людського розуму, коли більшість повсякденних задач буде автоматизовано? Які таємниці про людський мозок можемо розкрити у майбутньому?

Відповіді на ці запитання спробують дати 15 спікерів.

СПІКЕРИ

Поки що організатори оголосили п’ять спікерів. Загалом їх буде п’ятнадцять.

Олексій Жмеренецький – експерт з інноваційної політики, футуролог, публіцист, координатор дискусійного Клубу «КОЛО», ініціатор проекту «Хартія Майбутнього». Знає про майбутнє все, тому з впевненістю заявив: хотів би жити в 23 столітті. У виступі розповість, чому так важливо створити новий шаблон життєвого сценарію і до чого тут childfree.

Роман Гавриш – засновник та керуючий партнер маркетингової агенції Aimbulance. Лектор та ведучий навчальних програм в Києво-Могилянській бізнес школі. Серед його клієнтів

Pepsico, Mastercard, Danone, OLX, Укрсиббанк, Lipton, WOG, Нова Пошта та інші. У своєму виступі розкриє тему невизначеності як головного конкурентного ресурсу українця.

Анна Мазур – виконавча директорка та засновниця кар’єрного порталу Happy Monday, авторка програми професійного наставництва MakeMeBetter, кураторка Pro Bono Club Ukraine. А на TEDxLviv: Human of the Future Анна Мазур розповість, чому пристрасть важливіша за холодну логіку та як змінилося ставлення людини до роботи впродовж років.

Дарина Брикайло у 2016 році дзіналася, що хвора на рак молочної залози. Зараз вона стала громадською діячкою в сфері онкології. Співзасновниця проекту

Soul Sisters – простір канцеросвіти та підтримки. Разом з іншими проектами у цій сфері формує онкоспільноту в Україні та бореться з канцерофобією. «Ну, ти тримайся. Онкологія та толерантність» – тема Дарининого виступу.

Нікіта Шульга – наймолодший спікер цьогорічної конференції. Нікіта  хомскулер, співзасновник проекту Компола та переможець міжнародного конкурсу екологів Eco Hero Awards. Два роки тому разом з однокласницею встановив на пришкільній території перший компостер. Так з’явився проект «Компола», до якого зараз долучені понад двісті шкіл по всій Україні. А це декілька тон відходів, які більше ніколи не перетворяться на сміття.

Його тема звучить так: «Створити можливості за будь-яких умов».

Особливості конференції TEDxLviv: Human of The Future

Атмосфера конференції дозволить не тільки почути ідеї, варті поширення, а й познайомитися між собою. Під час кавоперерв буде чудова нагода поспілкуватись з однодумцями, поділитись ідеями, запланувати цікаві проекти. Або ж просто відпочити під музику. У вартість квитка включено 2 кавоперерви, обід та афтерпаті.

ДЕ?

TEDxLviv: Human of The Future відбудеться 27 жовтня на Арені Львів. ( вулиця Стрийська, 199).

Придбати квиточок можна за посиланням –  https://2event.com/uk/events/1492689

Більше інформації- http://tedxlviv.com.ua/

Facebook – https://www.facebook.com/TEDxLviv/?ref=bookmarks

Що таке TED?

TED – платформа ідей та унікальний формат, що об’єднує найбільшу у світі спільноту людей, які бажають змінювати світ на краще, обмінюючись досвідом і думками.

TED започаткували у 1984 році. Тоді конференція охоплювала теми технологій, розваг та дизайну. Сьогодні ж  TED охоплює майже всі теми – від науки до бізнесу та глобальних питань – на більш ніж 100 мовах.

TEDx – це  програма незалежних локальних заходів у цілому  світі, організованих спільнотами, які об’єднують людей щоб розділити досвід TED. На конференціях TEDx живі виступи спікерів, об’єднані з відеовиступами з конференцій TED, створюють середовище для глибоких дискусій та пошуку зв’язків.

Місія TEDxLviv – формування інтелектуальної спільноти, де люди постійно обмінюються ідеями, створюють нові рішення, впливають на формування майбутнього та покращують життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *