4
0

Дорого, небезпечно, боляче, але дуже модно. Останнім часом усе більша кількість молодих людей воліє прикрасити своє тіло оригінальним зображенням. Сучасна мода на тату почала ширитися з 2012 року, і нині, у 2018-му, досягла піку, адже кожен другий має малюнок на тілі, і його наявність стало більш звичним явищем, аніж оголеність.

Що ж зараз у тренді?

У першу чергу, зараз модно робити найпростіші малюнки пастельних тонів. Тобто мінімальний малюнок із мінімальною кількістю кольорів.

Що ж стосується стилів, то все більше набирає популярності – Акварель. Контурів і чітких меж, як буває в інших татуюваннях, тут майже немає, відтак даний стиль і відрізняється своєю легкістю і невимушеністю.

Акварель. Ілюстративний малюнок.

Стиль Дотворк. Це те, що ніколи не втратить популярності, адже це унікальний стиль татуювань, який значно відрізняється від усіх інших. Головна особливість в тому, що в його основі – своєрідна крапкова технологія. Відтак, увесь малюнок складається з крапок. У вищезгаданому стилі роблять складні тату, найчастіше геометричних форм. Вони рідко бувають кольоровими. Центральними кольорами у цьому стилі є червоний і чорний.

Лідер 2018 року – Треш. Якщо ви зустрінете на вулиці перехожого, у якого буде сяк-так набите десь на обличчі, чи то на щоці, чи біля скроні, тату, знайте – ця людина в тренді. Даний стиль – це виклик стереотипам. Яскраві, сміливі, частково вульгарні зображення – протест проти суспільства, його лицемірства, загальноприйнятої моралі. Це тату «не для всіх».

Отож, від яких чинників залежать ціни на татуювання?

Цілком зрозуміло, що чим досвідченіший тату-майстер, тим дорожча і якісніша його робота. Відтак, одне і теж татуювання кожен фахівець оцінить по-різному, адже перш за все береться до уваги складність, розмір, кольорова гамма, розташування тату, анестезія і інші нюанси, що впливають на вартість.

Таким чином середня вартість втілення в реальність вашого задуму, наприклад, у столиці буде коливатися від 800 до 4000 грн. Проте видалення малюнку з тіла влетить вам у кругленьку суму- від 400 грн за сеанс, кількість яких залежить від складності татуювання.

Дотворк. Ілюстративний малюнок.

Больові відчуття

«Чи це боляче?», – мабуть, це те запитання, яке доводиться чути тату-майстрам найчастіше. Усе залежить від індивідуальних особливостей конкретної людини, місця обраного татуювання, цілком зрозуміло, що чутливість до болю на різних ділянках тіла різна. Так, майстри-тату радять оминати ребра, лікті та інші частини тіла, де шкіра розташована найближче до кісток. Також досить пікантним місцем є внутрішня частина коліна, але попри це, все більше молодих людей «б’ють» тату саме там.

Також, у разі, якщо є страх болю, допомогти може спеціальна знеболювальна мазь. Утім фахівці не рекомендують використовувати подібні засоби, адже малюнок може спотворитися.

Догляд за тату

Після нанесення тату за ним потрібен особливий та правильний догляд. Так, перші 3 дні слід дотримуватися таких пунктів:

  • робити промивання;
  • використовувати крем, що сприяє загоєнню;
  • стежити за стерильністю.

Спеціальну плівку, яка захищає шкіру від бактерій, накладають на 4 дні. Якщо її немає – тату потрібно регулярно змащувати кремом. Фахівці застерігають, що навіть тоді, коли місце на якому було зроблено малюнок, загоюється, слід упродовж усього життя продовжувати стежити за ним та підтримувати його стан. В інакшому випадку може відбутися зараження.

Стосовно того, чи потрібно оновлювати тату, єдиної відповіді немає. Оскільки все залежить від догляду за ним, уподобань кожного, індивідуальної пігментації шкіри, тощо. Однак, у разі, якщо ви пігмент з роками втратить колір, і ви знову захоче більш яскраве татуювання, завжди є можливість зробити корекцію.

Треш. Ілюстративний малюнок.

Побічні ефекти

Після того, як майстер виконав роботу можуть спостерігатися такі симптоми:

  • у перший день після нанесення малюнка незначною мірою виділяється сукровиця чи кров;
  • увечері різко піднімається температура тіла.

Варто зазначити, що тату категорично заборонені людям із захворюванням шкіри.

Небезпека тату

На жаль, про те, що татуювання можуть бути небезпечні, часто починають думати тільки після того, як починаються проблеми зі здоров’ям.

Через ушкоджену шкіру до рани можуть проникнути хвороботворні бактерії, які в подальшому стануть причиною серйозних запальних процесів.

Окрім цього, у недобросовісного фахівця зростає ризик зараження такими небезпечними захворюваннями, як гепатит В, СНІД, ВІЛ, вірус герпесу і багато інших серйозних захворювань на кшталт стафілокока.

Навіть якщо майстер тату гарантує вам повну безпеку, ніхто не обіцятиме вам стовідсотковий захист від серйозної алергічної реакції, яка може проявитися не одразу. Свербіж, печіння, шрами можуть виникнути навіть через декілька місяців після нанесення тату.

Отже, «робити або не робити татуювання» залишається питанням смаку, але перш ніж зважитися на його нанесення, ще раз добре подумайте, чи треба вам це, врахуйте всі «за» і «проти». Адже, усе, що здається нам красивим сьогодні, завтра може виявитися не тільки зайвим, а й просто зіпсувати життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *