Кава, симфонії Моцарта і сніданок просто неба у музеї Івана Франка

3
0

18198523_200360777147518_1839429247190537536_n

Весна приносить романтику і філософські роздуми, якими потрібно ділитися, і тепер це можна буде зробити у музеях Львова. Першим таким стане саме наш – літературно-меморіальний музей Івана Франка.

Відділ промоції міста Львівської міської ради реалізовує проект «Сніданок в музеї: поговоримо про…». Такі сніданки для львів’ян тепер стануть звичним ділом, адже типові зустрічі планують проводити періодично, на різні теми та у різних музеях. Однак 7 травня о 11.00 у музеї Івана Франка ви зможете побачити початок історії нового проекту. Там відбудеться «Сніданок в музеї: поговоримо про те, що нами керує – любов чи голод», який за сприятливих погодніх умов проведуть у саду музею.

Отож,  якщо ви любите розумних співрозмовників, відверті бесіди, класичну музику, яку виконуватиме центр музичного розвитку «Темпо», львівську каву та смачні сніданки від !Fest кейтеринг, то беріть друга і гайда розмовляти, адже вхід вільний.

Як зазначила керівник відділу промоції міста Львівської міської ради Марта Іванишин, дуже важливо зробити так, щоб музеї міста стали тим осередком, тим місцем, де львів’яни могли б зустрітись та поговорити про все на світі. Тому нехай з весною народжуються нові ідеї, нові думки і нові проекти, про які нам, журналістам, залишається лише писати!

Романа Куць

Романа Куць – студентка факультету журналістики ЛНУ імені Івана Франка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам сподобається