3
0

zinkovetska_01_1200

Смарагдовий – хіт сезону, а саме: 100-го театрального сезону Національного академічного драматичного театру імені Марії Заньковецької. 2-го жовтня 2017 року у приміщенні театру генеральний директор Андрій Мацяк розповів про оновлений дизайн залу, який тепер прикрашатимуть стільці із смарагдового оксамиту.

Що ж до святої святих – сцени, то її завісу кольору кіновар також змінять на нову – темно-зелену, до пари сидінням.

Оновленим буде не лише колір, а й розмір стільців – вони стануть ширшими та більш комфортабельними, натомість зменшиться кількість глядацьких місць у партері. Загалом планують встановити 787 нових стільців, спільна вартість яких становить майже 2 мільйони гривень.

Тим не менш, для повної заміни сидінь партеру та балконів заньківчанам бракує коштів, тому усіх небайдужих запрошують долучитись до оновлення театру благодійними пожертвами. Як розповів пан Андрій Мацяк, детальнішу інформацію для переказу коштів усі охочі благодійники зможуть знайти на сайті театру.

Нагадаю, що незабаром вчесть ювілейного 100-го сезону театр представить глядачам нове обличчя. Наразі ведуться ремонтні роботи у глядацькому залі та фойє.

Схоже, що спадок графа Скарбека поволі повертає собі свій вишуканий європейський стиль, знищений радянською приватизацією. Тільки от наскільки швидко йому вдасться це зробити – залежить ще й від нас: від того, якою мірою ми переймемо західну тенденцію благочинності та участі в житті рідного міста.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *