0
0

10-го березня відбувся незвичайний захід присвячений 201-річчю смерті великого поета та символа України Тараса Григоровича Шевченка. Шість факультетів прийняли участь у особливому квесті у якому всі завдання були присвячені поету. Майбутні філологи, історики, педагоги, філософи, знавці іноземної мови та журналісти наввипередки демонстрували свої знання із життя та творчості Шевченка.
Чимало завдань було поставлено перед першокурсниками, але вони всі надивовижу майже на відмінно справилися з ними. Історики, як зрозуміло, показали себе у знанні дат, філологи показали, майже на пам’ять, знання “Кобзаря”, а філософи були найпершими у відгадуванні назв поезій Шевченка.
Найважче, певно, було долати відстань між “станціями” квесту, які були розкидані по центру Львова: від університету Франка до Ратуші на площі Ринок. Щоб перемогти студенти повинні бути не лише розумними і кмітливими, а й витривалими.
Перемогу здобула команда філологів, які набрали найбільше балів на станціях, а також прийшли першими до фінішу біля пам’ятника Франка. Переможцям були вручені
символічні призи — примірники “Кобзаря”.
Студенти пережили чимало пригод за дві години квесту, і нам, квесторам, було цікаво споглядати на однокурсників з іншої сторони, справедливо оцінюючи їхні вміння та знання. Цей квест був цікавим прикладом того, як цінують українці свою спадщину та історію, доводячи це на ділі.C8TMC3OM9x0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *