0
0
Учасники поетичного вечора
Учасники поетичного вечора. Фото зі сторінки заходу в мережі вКонтакті

18 березня в ЦКД при ЛНУ імені Івана Франка відбувся поетичний вечір, організований студентами факультету журналістики, під назвою «Поезія єднає серця». Учасники мали вийти і продекламувати власні вірші. Чимало було цікавих, оригінальних і захоплюючих віршів. Кожен учасник намагався декламувати якомога професійніше, підключаючи всю свою акторську майстерність. Вірші були на різні теми, але переважали вірші на актуальну нині тему – війна на Сході.

Декламування були розбавлені живими виступами: Юлія Ковтун виконала власну пісню під акомпанемент фортепіано, а згодом, щоб дати час суддям підрахувати бали, виступив університетський народний гурт «Черемош».

Переможниця конкурсу Тетяна Бобин
Переможниця конкурсу Тетяна Бобин. Фото зі сторінки заходу в мережі вКонтакті

У результаті перемогу здобула студентка факультету журналістики Тетяна Бобин, яка своїм віршем про втраченого на війні брата змусила схлипувати половину залу. Зауважимо, що студентка справді має старшого брата, якому недавно прийшла повістка, що і стало поштовхом до написання цього вірша. Друге місце зайняла дівчина з чудовим голосом і вірою у кохання – Юлія Ковтун, а третє, відповідно, світловолоса дівчина з вірою в нашу країну Софія Лепех. Переможців нагородили почесними грамотами.

Можа вважати, що поетичний вечір пройшов на славу, і факультет журналістики не проти проводити такі заходи частіше, щоб показати, що і ми не відстаємо талантами від інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *