2
0
Фото з сайту 24-го каналу

Знайомство з цією книгою розпочнеться не тоді, коли Ви візьмете її до рук, а ще задовго до «виходу у світ», з буктрейлера. Похмурі кольори, містичні звуки та низький чоловічий голос на фоні. Стає водночас і лячно, і цікаво. Бо що ж буде далі? «Принеси жертву аби вберегти правду». Після цих слів розумієш, що це не буде казочка на ніч для діток чи любовна повість для закоханих дівчат. Тут щось більше, глибше. Про життя та смерть. Про дружбу і зраду. Про правду і брехню.

Коли здається, що виходу немає і ніхто не подає знаків, як рухатися далі. Та й чи взагалі рухатися? Чи просто опустити руки і здатися обставинам? Тут є все і навіть більше. Одразу після перегляду трейлера розумієш, що планка поставлена занадто висока. Письменнику, не підведи!

Автор роману «Останній спадок» талановитий, молодий, амбітний український письменник Андрій Новік. П’ять років він витратив на те, щоб зібрати всю інформацію во єдино і написати цей гостросюжетний екшн-трилер. Це лише перша його книга, а Андрія вже порівнюють з Деном Брауном і Максимом Кідруком. Але, насправді, він має свій стиль, свій код, несхожий з іншими авторами.

Цей роман для тих, хто вгадує кінцівки книг вже на десятій сторінці. Адже в «Останньому спадку» настільки заплутаний сюжет, стільки паралельних сюжетних ліній, героїв, подій, що зводити до купи будете довго, аж до останніх абзаців. Скласти пазл на 478 сторінок, повірте, буде ой як не легко!

Роман точно сподобається львів’янам. Адже події відбуваються у культурній столиці України та місті Стільсько, на території проживання білих хорватів. Моменти з історії, легенди, міфи, про які Ви не чули раніше!

Сучасні українські автори продовжують ощасливлювати нас чимось новим, захопливим. Заворожувати нас настільки, щоб ми відчували себе не просто читачами, а одними із героїв. «Останній спадок» – тільки перша книга Андрія Новіка. Далі – більше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *