0
0
Наталя Мосейчук
Наталя Мосейчук. Фото Аліни Смутко

21 лютого в конференц-залі УКУ відбулася зустріч студентів-журналістів ЛНУ та УКУ із Наталею Мосейчук, українською журналісткою та телеведучою ТСН на каналі 1+1, яка з 1993 року працює у журналістиці. За час своєї діяльності вона здобула відзнаку Верховної Ради України, стала журналістом року в сфері електронних ЗМІ, а у 2013 році отримала премію Телетріумф у номінації «Ведучий/ведуча інформаційної програми».

Повернемося до самої зустрічі, яка зібрала близько вісімдесяти людей і проводилася у форматі лекції «Пропаганда і інформація». Спочатку Наталія розказала про досвід роботи телеведучою на 5 каналі, а згодом на 1+1, після чого висловила свою думку щодо прораганди у ЗМі і наголосила, що «якщо ми не вміємо пропагувати, то не треба за це братися». Але через 20 хвилин лекція набула інтерактивного формату і перетворилася у запитання-відповідь, де кожен охочий міг спитати у телеведучої все, що його найбільше цікавило. Ось деякі найцікавіші фрагменти.

– Чи треба давати слово ДНР і ЛНР?

– Терористам слова не дають, і тільки якщо після Мінських домовленостей відведуть війська, то можна буде переглянути цю точку зору, а поки – ні.

– Пропаганда Україні не потрібна, а чи допустимо інформування?

– Інформування потрібне, адже від пропаганди потім не позбавитись і можна легко втратити авторитет перед глядачами.

– Якими принципами у роботі ви керуєтесь?

– Я – аматор, і не люблю такого роду питання, оскільки чітких принципів у мене немає, але якщо подумати, я проти аморальних вчинків, не пішла би працювати на «Інтер», адже вважаю, що цей канал неправдиво висвітлює події. Мені повезло, оскільки я працювала на тих каналах, думка яких збігалась з моєю.

Після закінчення лекції була влаштована фото- й автографсесія, під час якої учасники могли сфотографуватися з Наталією, проте це вдалося зробити далеко не всім.

Наталія Мосейчук зібрала аншлаг
Наталія Мосейчук зібрала аншлаг. Фото Аліни Смутко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *