0
0
Яна Ковальчук
Яна Ковальчук

У вівторок, 17 березня на факультеті журналістики на кафедрі нових медій відбувся цікавий майстер-клас під назвою «Творення образу власного веб-проекту у мережі», який проводила Яна Ковальчук, PR-консультант і маркетолог. За фахом Яна викладач, проте останні п’ять років працює у сфері маркетингу. Людей зібралося близько півтора десятка, тож атмосфера була спокійною і дружньою. Після виступу пані Яни студенти запитували у неї про ефективність пабліків, відеохостингів та багато чого іншого, що було пов’язано з інтернет-журналістикою та менеджментом.

Пані Яна поділилася досвідом просування власного сайту і блогу, розказала про все: починаючи від закону 4P, який відомий усім маркетологам як абетка, і продовжуючи «вірусною рекламою» та фідбеками користувачів, порадила прочитати книгу Голдена Сета «Фіолетова Корова», яку вона перечитує кожні кілька місяців і кожного разу знаходить для себе щось нове! Мені сподобалися декілька тез пані Яни, з якими пропоную ознайомитися.

1. Робити контент настільки цікавим, щоб людина захотіла цим поділитися з друзями.

2. Працювати систематично і не зупинятись на досягнутому.

3. Людина не задоволена? Значить вона тебе читає, тож вступи з цим юзером у діалог і зверни увагу на його зауваження, вдосконалюйся.

4. Цікавість і корисність для користувача визначають цільову аудиторію, для якої ти робитимеш контент.

5. Приділяй увагу дизайну і візуалізації.

6. Дозволяй читачам/глядачам брати участь у своїх проектах: проводь опитування та розіграші.

7. Давай можливість спілкуватися користувачам твого сайту між собою, це дозволить знайомитись однодумцям і спілкуватись на улюблені теми.

Студенти під час майстер-класу Яни Ковальчук
Студенти під час майстер-класу Яни Ковальчук

Дякуємо Яні Ковальчук за цікавий майстер-клас і чекаємо нових зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *