4
0

23213298_1889243438058346_5564567186929128224_o

За тиждень до початку залікової сесії студенти напружені та схвильовані. Проте 7 грудня вони матимуть змогу трохи відволіктися, відвідавши конкурс краси «Міс факультету журналістики». Організатори обіцяють, що змагання за корону буде справді грандіозне.

Тетяна Гудзовська, співорганізатор конкурсу, розповідає, що «Міс факультету журналістики» почали проводити кілька років тому, проте згодом перестали цим займатися. Минулого року Софія Трощук, що була на той час Головою Студентської ради факультету, подала ідею відродити цю традицію. Спільними зусиллями організатори провели захід, який викликав великий інтерес серед студентів – у залі не було де яблуку впасти. Тетяна зізнається, що проводити такі конкурси не так складно, як здається, адже найголовнішою частиною є розподіл обов’язків між усіма учасниками команди. «От зі спонсорами важко. Багато хто відмовляється співпрацювати, є такі, що дуже довго морочать голову, а є й ті, що одразу йдуть на контакт. Цьогоріч у нас багато нових спонсорів, але є й ті, з ким ми тісно співпрацюємо з минулого року», – розповідає співорганізатор.

На участь в конкурсі «Міс факультету журналістики – 2017» подали 18 заявок. Кожна дівчина отримала лист-запрошення на співбесіду. Після неї визначили 8 фіналісток. Основними критеріями були вміння проявити себе, запам’ятатись, вразити не лише красою, а й талантами.

Владислава, 18 років

1

Хоча дівчина ніколи не брала участі в конкурсах краси, має досвід моделінгу. Владислава прагне стати моделлю світового рівня, а «Міс факультету журналістики» може зробити її на крок ближчою до цієї мрії. Також конкурсантка чекає, що конкурс принесе їй шалені емоції та задоволення. Владислава хоче заснувати благодійний фонд для допомоги дітям, створити велику сім‘ю і робити щасливою маму. Обіцяє, що на конкурсі буде дивувати своєю харизмою, розумом, красою та творчістю.

Дарина, 18 років

2

Участь стала для дівчини стала несподіванкою, адже вона ніколи не планувала нічого подібного. Дарина каже, що конкурс для неї – це, перш за все, вихід із зони комфорту і можливість для саморозвитку. Конкурсантка сумлінно готується до змагання за корону, тому налаштована лише на перемогу. Вона мріє жити на повну та відчувати щастя в буденних речах.

Софія, 19 років

3

Конкурсантка ділиться, що взяти участь в змаганні за корону хотіла ще минулого року. В неї за плечима – вже два подібних заходи. Софія впевнена, що участь у «Міс факультету журналістики» переросте у чудові спогади не лише про сам конкурс, а й про навчання загалом. Найголовнішим для неї є отримати позитивні емоції. Мрія дівчини – працювати моделлю за кордоном, а її досягнення складається з багатьох маленьких кроків, тому Софія вважає, що зараз вона у процесі її здійснення.

Даніела, 17 років

4

На участь в конкурсі дівчину наштовхнуло те, що це непогана можливість показати себе, побачити щось більше, ніж університетські аудиторії і отримати цінний для журналіста досвід. Раніше брала участь в схожих заходах лише в якості ведучої. Конкурсантка вірить, що перемога не головне, та все ж на неї сподівається. Від конкурсу чекає море хвилювання і позитивних емоцій. В майбутньому Даніела мріє стати волонтером всесвітньої організації ЮНІСЕФ.

Настя, 20 років

5

Настя ніколи не брала участі в подібних конкурсах, а на цей – підштовхнули друзі. Очікує отримати новий досвід, перебороти свої комплекси і розважитись. А от перемога зовсім не хвилює дівчину. Саме тому обіцяє, що на конкурсі вона перш за все покаже, наскільки є веселою. Настя завжди мріяла працювати на радіо, а тепер хоче відкрити власний заклад. Вона каже, що мрії здійснюються, головне – вірити.

Ярина, 17 років

6

Хоч дівчина не має модельного досвіду, проте часто брала участь в різних цікавих фотосесіях. Подала заявку на конкурс спонтанно, о 23 годині останнього дня. Найголовнішим для конкурсантки є гідно виступити та проявити свій талант. Ярина мріє зробити вагомий в розвиток суспільства, в чому може допомогти журналістське слово і внутрішня жага до справедливості. На конкурсі обіцяє здивувати своїм танцем та відео, яке відзняла у рідному місті.

Марія, 19 років

7

Маша ніколи не брала участі в подібних конкурсах, адже а школі їх не проводили. Вважає, що «Міс факультету журналістики» може принести гарний досвід. Дівчина каже, що перемога є тим, чого чекає кожна учасниця, проте участь теж важлива. Марія мріє подорожувати та самовдосконалюватися. На конкурсі не планує навмисно когось дивувати, адже найголовніше – це бути собою.

Юлія, 16 років

8

Коли Юлі було 12 років, вона відвідувала модельну школу в своєму місті. Почувши про конкурс, вирішила не зволікати і випробувати свою долю. Зізнається, що їй трохи моторошно, коли вона згадує, що незабаром конкурс, проте хоче від нього отримати максимум. Дівчина мріє про тележурналістику, велику родину і про те, щоб стати по-справжньому щасливою. Конкурсантка сподівається здивувати глядачів і журі своїм талантом – вона буде декламувати вірш.

Дівчата ще на репетиціях вразили організаторів, адже показали, що готові зніматися для відео в легких сукнях навіть у шалений холод. Минулого року конкурс був у стилі мафії. Все виглядало дуже загадково та «небезпечно». Цьогоріч буде пафос, камери, червона доріжка, а дівчата стануть голівудськими зірками. Оскаром для конкурсанток стане корона, яка дістанеться найкращій акторці того вечора. Отож очікуємо трилера зі щасливим фіналом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *