0
0

Легка іронія і багато гумору: напевно так потрібно дівчатам та жінкам сприймати розлучення з черговим кавалером. А якщо горе приглушити смачним коктейлем з промовистою назвою «Очі бачили, що брали», то біда стовідсотково забудеться (на один вечір точно).

Meet-бар «Колишня», що розташований у самому серці Львова (Друкарська,10), з легкістю реанімує розбите жіноче серце. Для вас ми перевірили «Колишню» на всі плюси і мінуси, тому давайте обговорювати!

«Це не ти мене кинув, це я від тебе пішла» – атмосфера

Як ви вже зрозуміли, заклад дуже тематичний та з оригінальною концепцією. Неонові вивіски зі словами «Ні обіцянок, ні пробачень», «Ой, всьо», картина Мони Лізи з котом у руках, оленячі роги з табличкою «Та ми з ним просто друзі», ті самі граблі, на які жінки часто наступають, і поп-музичка для розбитого серця – саме ці деталі роблять перебування у «Колишній» справжнім бальзамом для душі і тіла молодиць. А ще слугують класною фотозоною J

На питання, як виникла ідея створення такого бару, та сама Колишня відповідає у своєму Instagram: «Я мала стати для нього ідеальною дівчиною, але стану ідеальною колишньою. Фантастичні жінка. Всі про неї чули, але ніхто ніколи не бачив… З нашої старої квартири я зробила Бар, як присвяту всім нашим колишнім, ідеальним і не дуже. Бо ж очі бачили, що брали».

https://www.instagram.com/p/B7MAp_vgiL0/

«Обіцяти – не означає одружитися» – меню

«Колишня» пропонує сезонні, концептуальні та класичні коктейлі, сніданки, салати, закуски, десерти, алкогольні та безалкогольні напої. Ціновий діапазон: коктейль обійдеться в приблизно 130 грн, страва – 140 грн, кава – приблизно 45 грн.

Напевно, найбільша фішка закладу – славнозвісні назви коктейлів: «Сльози колишнього», «Прощальний секс», «Наберемся», «Обіцяти – не означає одружитися», «Давай просто залишимось друзями», «Підкаблучник» та інші. У складі − поєднання дорогого алкоголю, смак якого дійсно МОЖНА відчути, адже часто у подібних закладах його ллють дуже мало та розбавляють водою.

Та, відверто кажучи, від зовнішнього вигляду коктейлів ми очікували більшого. Напої просто наливають у гарні склянки і прикрашають фруктом. У цьому аспекті очікування трохи перевершили реальність.

Фото з інстаграму

«Because of women» − обслуговування

Meet-бар працює щодня з 17:00 до 23:00. На вході одразу вимірюють температуру і просять скористатися антисептиком, згідно з новими правилами прийому гостей у закладах. Приємний хлопець на барі привітається з усіма клієнтами, люб’язно усміхнеться і «не напрягатиме» недоречними поглядами, схожими на погляди колишнього.

Важливе спостереження: офіціантка не підслуховуватиме ваші розмови про нещасливе кохання, люб’язно порадить та підкаже, що обрати для гарного настрою. З мінусів: зважаючи на велику кількість гостей у час наших відвідин бару, на неї доводилося довго чекати, щоб дозамовити щось чи попросити рахунок.

«Спроба №5» − а хлопцям тут не раді?

Колишнім місце теж знайдеться. Чоловіки з цікавістю відвідують заклад, щоб посміятись з самих себе та провести час за склянкою рому, текіли чи джину. Головне приходити сюди тоді, коли колишньої не видно на горизонті. Бо жіноча солідарність – це все ж таки страшна силаJ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *