0
0
Візуалізація магнітного поля Землі.
Візуалізація магнітного поля Землі. Фото archaeology.org

Всі розуміють неможливість життя за відсутності повітря, їжі, води, земного тяжіння, та лише деякі приділяють увагу значенню магнітного поля. Напевно, почати потрібно з самого визначення цього поняття. Магнітне поле – це силове поле, яке здійснює взаємодію рухомих електричних частинок. Воно слугує каталізатором при проходженні будь-яких фізичних чи хімічних процесів. Без нього неможливе життя – як без повітря й води.

Зроблю невеличкий екскурс в історію. На початку нашої ери магнітне поле було в рази сильніше за теперішнє, а життя тогочасних людей довше за наше. З року в рік порушують питання скорочення життя людей на планеті. З року в рік порушують питання про зменшення сили магнітного поля. Це вказує на взаємодію людського життя з магнетизмом. Провівши невелике опитування серед своїх знайомих, я виявила досить дивний, але цікавий факт. Половина з них не знала, що якщо зникне магнітне поле, то людству скоро прийде кінець. Доказом цього є експеримент, про який я прочитала у книзі українського вченого Миколи Головіна.

Вчені з Новосибірська помістили мишей в простір, повністю ізольований від магнітного поля. Вже через 24 години у них почали розкладатись тканини, а через два тижні піддослідні померли.

Та важливо знати не тільки про масштабний вплив магнітного поля на людське життя, а й про маленькі дрібниці, які переслідують нас кожного дня. Я хотіла б дати кілька порад з невеличкими поясненнями для нашого комфортнішого перебування на цій планеті:

1) Якщо поливати квіти намагніченою водою, то їх ріст прискорюється. Це пов’язано зі зміною в’язкості води. Намагнічена вода швидше доносить живильні компоненти до рослини. Найпростіший спосіб намагнітити воду – поставити її на магніт.

2) Пити намагнічену воду. Вода – необхідний компонент організму. Середньостатистична людина на 65-70 % відсотків складається з води, з віком цей відсоток зменшується. Намагнічена вода набуває однорідну структуру, підвищену текучість та розчинність. Вплив магнітної води на організм науково доведений, його вивчають вже більш ніж 30 років.

3) Носити магнітний аплікатор. Підвищення магнітного поля вплине на здоров’я (особливо на серцево-судинну та нервову систему), настрій та самопочуття людини. Це пояснюється тим, що під дією магнітного поля в крові виникають слабкі струми, які призводять до збільшення швидкості руху кров’яних клітин. Це означає, що зменшується в’язкість крові, а отже кисень і поживні речовини швидше досягають тканин і органів – збільшується швидкість кровообігу.

4) Менше їздити в машинах та уникати метало-бетонних конструкцій. В них зменшується напруженість магнітного поля, що негативно впливає на самопочуття людини, вона стає більш вразливою до хвороб. Чи помічали ви спад настрою, а також якусь змореність після тривалої поїздки в маршрутці? Потрібно якомога більше ходити пішки, бо людина має займатись фізичними вправами як мінімум 8 годин на тиждень, але це вже інша тема.

5) Частіше їздити на море. Ось така позитивна і корисна порада. Справа в тому, що у воді напруженість магнітного поля вища, а також магнітні хвилі краще проходять крізь тіло людини.

Магнітотерапія (лікування магнітами) – відносно нова галузь у медицині, але вже довела свою ефективність і знайшла багато прихильників. Доведено, що за допомогою магнітного поля можна вилікувати безліч хвороб. До ефекту дії магнітотерапії відноситься:
• послаблення болю;
• покращення показників крові;
• збільшення рухливості суглобів;
• зниження артеріального тиску;
• відновлення функції периферичних нервів;
• поліпшення загального стану, сну;
• нормалізація температури;
• зниження рівня цукру в крові;
• стимуляція регенеративних процесів, у тому числі кісткової тканини;
• позитивна дія на нейровегетативні процеси мікроциркуляції.

Як бачите, користі дійсно багато. Хто б міг подумати, що найкращі ліки – безкоштовні та доступні всім!

Матеріал підготовлено за матеріалами науково-дослідницької праці «Вплив магнітного поля на живі організми», а також на основі книги «Магнитная экология – шаг к здоровью или… к омоложению? (беседы по вечерам)» (автори – М. Головін, М. Курик, М. Гарнага, Л. Сабліна).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *