0
0

Найгучнішою подією цієї осені для журналістів стали вибори декана на однойменному факультеті. Так, наші прогнози були різними, але на троні голови факультету знову сидить Михайло Павлович Присяжний. Нагадаємо, Михайло Павлович обіймає цю посаду з 1997 року! І, незважаючи на те, що він добре ознайомлений із життям студентів, ми все ж вирішили висловити деякі прохання та пропозиції, які в майбутньому можуть покращити (і пришвидшити) процес навчання.

Найболючішою з усіх тем варто охрестити тему їдальні, яку нам давно обіцяють. Треба розуміти, що студентський гаманець сильно страждає від сусідніх кафе, а шлунок — від продуктів виробниц­тва «Чудо-піч». Чули про те, що роботи вже тривають, але про всяк випадок нагадуємо: нам потрібна їдальня.

Другою, не менш важливою, проблемою є аудиторії (таки проблемою!!!). Той факт, що доводиться бігати з факультету до головного корпусу, не тішить нікого, адже це завдає незручностей як студентам, так і викладачам (особливо взимку). Нам потрібні лекційні аудиторії на вулиці Чупринки або розклад, що дає змогу сидіти впродовж дня в одному корпусі.

На третій сходинці рейтингу студентських прохань — техніка, зокрема телевізор (екран), який може стояти або в 303-й аудиторії, або у 350-й в головному корпусі. Це уможливить нормальний перегляд фільмів та презентацій.

Серед менш важливих, але потрібних нам речей є ще й таке:

► ксерокс ми вже маємо, тому було б добре мати ще й роздрук;

► поповнення зброї (книги — вони ж зброя) у факультетській бібліотеці;

► кілька нових комп’ютерів, які підтримували б новітні програми;

► автомат з кавою (це вже вершина сучасних технологій).

Просимо не сприймати наведений список як особисту образу чи якісь вимоги. Ми не вимагаємо, а просимо!

Розуміємо, що виконати ВСЕ — неможливо, але якусь частину — цілком реально.

Отож, вітаємо Михайла Павловича з перемогою і зізнаємось: «Михайле Павловичу, ми звертаємось до вас не як студенти до декана, а як діти до батька».

Прохання збирала Юлія ГРИЦЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *