6
0

18928426_797681793734123_627233305_n

Кіноіндустрія постійно рухається вперед. Щомісяця глядачам презентують мінімум п’ять нових фільмів. Але переглядом кінострічок удома чи в кінотеатрі вже нікого не здивуєш. Необхідна затишна атмосфера та спілкування із цікавими людьми, а вже потім можна і фільм подивитись.

Для того, щоб зробити літо львів’ян пізнавальним та насиченим на події, команда «Території» разом із «LvivFilmCenter» 1 червня організувала зустріч із головою Львівського осередку Всеукраїнської громадської організації Фундація Регіональних Ініціатив (ФРІ Plus Львів) – Володимиром Соколовським. А після лекції усі присутні могли насолодитися переглядом кінострічки «Вічне сяйво чистого розуму».

Як перший день літа зустрінеш, так усе його і проведеш. Для себе бажаю веселих, цікавих та дуже насичених трьох місяців тепла. А це означає, що залишатися вдома у вже офіційно літній вечір зовсім не можна. Тому купую квитки та вирушаю у «LvivFilmCenter». Тут надзвичайно атмосферно і дійсно гарно. Можна присісти на розкидані м’які пуфи та диванчики на яких дуже зручно.На території даху розвішано велику кількість ретро гірлянд, які підсилюють яскравість зоряного неба. Воно, до речі, просто над головою. Подеколи здається, що можна навіть доторкнутися рукою.

18944503_797681820400787_366831511_n

Захоплена такою красою навколо, не помітила як розпочалась лекція. Учасники активно брали участь у конкурсах, які влаштовував спікер. Робили один одному «масаж» та налаштовувалися прекрасним вечором. Володимир Соколовський –Молодіжний Європейський Посол, голова Львівського осередку Всеукраїнської громадської організації Фундація Регіональних Ініціатив (ФРІ Plus Львів), член правління Львівської Молодіжної Ради, член Молодіжної контактної групи за підтримки ОБСЄ, учасник багатьох освітніх візитів, тренінгів та волонтерств за кордоном, а також мандрівник із досвідом екстримального автостопу, бюджетних та «allinclusive» подорожей. Із присутніми він поділився своїм досвідом та на власному прикладі розповів яким чином волонтерство може допомогти у реальному житті. Володимир розповів про можливості стажування та участі у волонтерських програмах за кордоном і в Україні. А також побажав усім гарного настрою і ніколи не втрачати запалу та провести літо цікаво та активно.

Під час десяти хвилинної перерви усі мали змогу придбати собі теплої кави або чаю і підготуватися до перегляду. У цьому році для відкриття сезону фільмів на даху було обрано культовий фільм – «Вічне сяйво чистого розуму». Це американська напівфантастична драма Мішеля Гондрі. Кінострічка отримала «Оскар» за найкращий оригінальний сценарій.

«Нарешті винайшли машину, що дозволяє позбутися будь-яких спогадів. Джоель і Клементина вирішують позбутися спогадів один про одного. Але в пам’яті Джоеля все ще живі найніжніші моменти їхніх почуттів. Чим менше він пам’ятає, тим більше кохає».

«Територія» дуже вдало обрала фільм саме для першого літнього вечора. Стрічка нагадала усім про кохання, яке живе у кожній живій душі. Та дала зрозуміти, що не варто боятися власних помилок і бажати стерти «погані спогади» з власної пам’яті. А перед спекотним та п’янким літом – це надзвичайно актуально.

Вечір пройшов пізнавально для тих, хто прагнув дізнатись щось цікаве і отримати нові незабутні емоції.

18945113_797681797067456_624490019_n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *