0
0

Для наших депутатів сесійне засідання у ВРУ — це розвага дня! У студентів розпочинається таке ж сесійне засідання — тільки в стінах універу. І період цієї розваги від місяця і… як «заканає».

За роки навчання в університеті у кожного виникають свої асоціації із наближенням сесії. Наприклад, зимова сесія — це грип!

Здавалось би, зміцнюєш свій організм, попиваючи якісь вітаміни протягом семестру або вдягаєшся тепло, тобто ходиш на всі пари, здаєш вчасно всі домашні роботи, пишеш контрольні, вчиш усе, що задали і не задали… але як сильно ви не намагатиметеся запобігти хворобі — ви з кожним днем почуватиметеся гірше! Ваші сподівання — «а, пронесе» — не справджуються.

Передгрипозний синдром погіршується й іншими симптомами: загублять вашу роботу і ви про це дізнаєтесь не раніше, як перед самим іспитом, недорахують бали, поставлять випадково «н», коли ви були (нема чого плеєр на парах слухати — треба на парах книжки читати!), перераховуючи бали на прохання студента, викладач виявить, що випадково додав 10 балів, «н» масово почнуть рефератитися. Модним атрибутом у вашій аптечці швидкої допомоги стає кава, а немічні, які ще й на грип захворіли, — поповнюють свою аптечку міцнішими цигарками та «пальним».

Діагноз встановлено: «Хворий на сесію!»

Сесійне засідання розпочалося!

Анастасія ЗАДОРОЖНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *