2
0

Утретє на великі екрани вийшла кінострічка, що розповідає про дивакуватого і безглуздого спецагента Джонні Інгліша, у виконанні Роуена Аткінсона, який відомий усьому світові, у першу чергу, завдяки ролі Містера Біна.

Усі три фільми «Ангента Джонні Інгліша» побудовані на комічних незручних ситуаціях, в які постійно потрапляє головний герой. І третя частина радикально нічим не відрізняється від двох попередніх. Єдине те, що тепер суперагенту потрібно зробити все ідеально, щоб повернути свою репутацію, зіпсовану на минулому завданні.

Отож, Джонні Інгліш, який, до речі, за сюжетом вийшов на пенсію й викладає у школі географію, має рятувати свою країну, оскільки напередодні найважливішої зустрічі лідерів держав Великобританія зазнала масової хакерської атаки.

У пошуках хакера опальний шпигун занурюється у світ інформаційних технологій, віртуальної реальності та штучного інтелекту, володіючи лише старовинними засобами.

Супротивником у стрічці виступив мультимільйонер Джейсон Вольта (Джейк Лесі). У результаті ми маємо протистояння оточеного новітніми технологіями багатія і агента розвідки, який не вміє і не бажає користуватися навіть смартфоном. Але, традиційно, незграбність та фантастичне везіння, допомагають Інглішу здолати будь-яких супротивників.

Як напарника-помічника Інглішу повертають Ангуса Бофа (Бен Міллер), із першої частини, однак його герой нічим не вразив. Це персонаж другого плану, який ніяк не відзначився.

І, звичайно ж, не обійшлося без небезпечної, але красивої шпигунки на ім’я Офелія. Для цього фатального образу обрали українку Ольгу Куриленко, яка добре впоралася з подібним жанром, попри те, що натерпілася конфузних сцен і безглуздих падінь.

Незважаючи на те, що у плані гумору у фільмі немає нічого нового, Аткінсон усіх затьмарив. Як і у випадку з «Містером Біном», британський комік зайвий раз доводить, що харизма, комедійний талант і чарівність не покірні віку. Відтак смішна хода, незграбні рухи і безглузда впевненість у собі – усе разом відтворює звичний нам образ, який змушує реготати до сліз. Попри те, ще одною перевагою фільму є те, що герої не засиджуються довго на одному місці, що зайвий раз приковує погляд до екрану.

Загалом фільм «Агент Джонні Інгліш 3.0» – справляє приємне враження, у першу чергу, завдяки все тому ж Аткінсону, який з усією своєю комічністю, створює найбільш яскравий серед всіх інших акторів образ і вірно слідує йому до кінця. А головна ідея з протиставленням усього нового застарілому, пронесена через усю кінострічку, вплетена майже в кожен жарт – те, заради чого варто подивитися цю комедію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *