2
0
Фотостенд на міжнародних відносинах
Одне із найпопулярніших місць на факультеті міжнародних відносин у ці дні. Фото зі сторінки Марії Полянської у Facebook

У Львові, коли ми кажемо: «Я вчуся в університеті», люди розуміють, що твій виш – Університет імені Івана Франка. Мій факультет сьогодні святкує день народження, йому виповнилося аж цілих 25 років.

Міжнародні відносини… Як це благородно звучить! І дисципліни вирізняються своєю вишуканістю, взяти хоча б «Дипломатичний протокол та етикет», «Таємна дипломатія та розвідка» чи «Теорія і практика ведення переговорів». Якби я цього ніколи не вчила, я б дуже постраждала. Моя душа завжди прагнула доторкнутися до цього задзеркалля. Коли вчиш щось таке витончене, поглинаєш ці знання, навіть не помічаєш як ти змінюєшся.

У сімнадцять навряд чи відчуваєш себе дипломатом. Коли я вступала, хотіла потрапити в таке середовище, де мені було б цікаво вчитися. Я ніколи не хотіла механічно виконувати свою роботу, прагнула чогось надзвичайного і повноважного. І отримала це!

Якби мене спитали, за що я найбільше вдячна Університету, без вагань відповіла б: за людей, за можливість вчитися в Італії, за вишкіл гідності, який я тут отримала. Міжнародні відносини відкрили мені якщо не весь світ, то великий шматок Європи. І так, саме у мандрах я відчула себе справжнім дипломатом. Я навчилася проявляти такт, вести переговори і досягати свого. Хоча у повсякденному житті я не зберігаю дипломатичної загадковості і за темпераментом радше нагадую італійку, все ж завдяки цьому факультету я знаю, коли саме час увімкнути Марію-дипломата.

Я зробила правильний вибір три роки тому, вирішивши тут вчитися. І ніколи про це не пошкодую, бо справді відчуваю глибоку вдячність за все, що я тут пережила.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *