5
1

7c68def535У Львові вперше відбулася найінстаграмніша подія літа – інстадвіж, – яка обєднала топових блогерів Західної України. Протягом двох днів (3 і 4 червня) вони ділилися практичними навиками і досвідом просування свого аканту в цій соцмережі. Захід відбувався у виставковому центрі «Південний-EXPO», а його організатором стала школа SMM і маркетингу  TheDolphinAcademy.

В межах інстадвіжу відбулося 7 лекцій від найкращих блогерів Львова і Тернополя, два майстер-класи, розіграші, фотобатли, а ще зібралося більше двохсот інстаграмерів під одним дахом.

Профіль Міли Бараєвої
Профіль Міли Бараєвої

Розпочала перший день насиченого івенту Міла Бараєва. Ця двічі бізнес-вумен успішно просуває свою справу в Instagram і має 42 тисячі підписників. Блогерка розповіла, як розвиватися малому і середньому бізнесу в цій соцмережі, як створити унікальний контент і як привабити до свого профілю реальних людей. Слухачі мали змогу дізнатися більше про головні фак-апи, як-от блаблаблогери, неактивні підписники і агресивна реклама. Тема лекції торкнулася і накрутів, помираючих трендів та нерегулярного постингу.

Профіль Олексія Тексо
Профіль Олексія Тексо

Наступним спікером став відеограф, фотограф і мандрівник Олексій Тексо, у якого понад 34 тисячі підписників. Хлопець провів майстер-клас про те, як правильно фотографувати, розповів більше про наявну техніку і продемонстрував свої роботи з дрона. А ще поділився планами на майбутнє щодо власного ютуб-каналу і зробив загальне селфі з присутніми, оголосивши розіграш за хештегами.

Профіль Аліни Френдій
Профіль Аліни Френдій

На захід приїхали учасники і з інших міст України. Йдеться про успішну тернопільську фешн-блогерку Аліну Френдій, за якою слідкує понад 65 тисяч людей. Її лекція стосувалася тематики профілю, співпраці з іншими блогерами та гівевеїв. Дівчина розповіла, як зробити свій акаунт красивим і популярним, де знайти свою аудиторію і поділилася секретами якісних фото.

Профіль Ілонікс Тексомоліки
Профіль Ілонкіс Тексомоліки

І завершила перший день інстадвіжу інша тернопільська блогерка Ілонкіс Тексомоліка. У межах цієї лекції пройшов практичний майстер-клас із фото. Слухачі дізналися, як дібрати правильний ракурс, вирівняти горизонт і врешті-решт зробити вдалий кадр. Також блогерка поділилася додатками, які використовує при обробці фото.

В кінці першого дня оголосили результати розіграшів за хеш-тегами і вручили фірмові призи, а саме – модні інста-таці для предметних фото.

19021494_799810830187886_1521466837_n
Профіль ObagUkraine

Другий день новомодного заходу видався не менш насиченим. І розпочали його дівчата, що заснували бізнес-акаунт ObagUkraine, Анастасія Панкратова і Наталія Собраницька. Вони розповіли про історію створення бренду, з чого складається колекція Obag і як створюється контент-план. За допомогою мультимедіа дівчата продемонстрували перетворення бренду за 5 років, кількість користувачів на сайті (70 тис. підписників) і розповіли, де шукати натхнення для контенту. Також прозвучали секрети, як залишатися в тренді для своїх клієнтів, і слухачі дізналися більше про роботу з лідерами думок.

Профіль Христини Соломахи
Профіль Христини Соломахи

Наступною свою лекцію вела молода львівська  блогерка і фотограф Христина Соломаха, більше відома як sala4ka (близько 37 тисяч підписників). Особливість її профілю – в одному кольорі – бірюзовому, а сама дівчина каже, що у неї – бірюзова хвороба. Вона розповіла, як вдається не змінювати кольорів, правильно використовувати фотофони, вдало поєднувати кольори, а також про секрети діагональної композиції. Та найбільше уваги привернув практичний майстер-клас «FlatLay» на фото. Дівчина показувала наочно, як робить предметні фото за допомогою деталей. До речі, у перервах між лекціями кожен охочий мав унікальну можливість спробувати самому скласти подібну композицію. Для цього організатори виділили усі необхідні реквізити: фотофони, чашки, квіти, ягоди та інші красиві дрібнички для створення справжнього фотошедевру.

Профіль Анни Ремарчук
Профіль Анни Ремарчук

А далі слухачі зустріли одну з найбільш очікуваних гостей заходу – київського блогера і фотографа, за якою слідкує понад 244 тисячі підписників Анну Ремарчук.  Вона прославилася фото, на яких зображені конвертики з квітами, і тим, що продукує незвичайні картини зі звичайного життя. Жінка розказала про свій шлях, як знайшла себе у фотографії незважаючи на юридичну освіту, як потрапила в друзі Instagram і, зрештою, як надихатися цією соцмережею. Анна наголосила: «Краса у простих речах, важливо це помітити. На жаль, якісного контенту мало, тому закликаю вас творити якісне і вивчити закони фотографії». А ще додала, що слід враховувати естетичні вподобання читача і бути перфекціоністом.

Профіль Саші Пустовіт
Профіль Саші Пустовіт

Після цього на сцену піднялася івано-франківчанка, яка встигає поєднувати материнство, навчання і блогінг, Саша Пустовіт. Дівчина дала чимало корисних порад щодо ведення власного профілю, серед яких – якісні фото, читабельний цікавий текст, комунікація з підписниками, планування публікацій і регулярний постинг. Крім цього, торкнулася питання ранжування, власної тематики і статистики.

Профіль Леоніда Мартинчика
Профіль Леоніда Мартинчика

А завершував другий день інстадвіжу відомий львівський блогер і мандрівник Леонід Мартинчик. За його хеш-тегами #поезіябілогонеба і #каваякспосібжиття слідкує майже 60 тисяч підписників. Читачів вражає його щирість і відвертість у публікаціях. В межах лекції Леонід розказав про своє дитинство, особисте життя, роль чоловіка в суспільстві, джерела натхнення і самопрезентацію в Instagram. Його слова, адресовані слухачам, звучали як окремі повноцінні цитати:

  • «З’ясуйте, чим ви унікальні, і використовуйте це з користю»;
  • «Мова Instagram – красивий кадр»;
  • «Те, що ви споглядаєте щодня, вас формує»;
  • «Діліться, рекомендуйте, але не хваліться. Бо це відлякує і ображає»;
  • «Instagram – візитна картка 21 століття»;
  • «Ваші підписники – ваше відображення»;
  • «Вас формує, в першу чергу, не одяг, а зовсім інші речі. Книги, які ви читаєте, люди, з якими ви спілкуєтеся, манери, їжа, яку ви споживаєте, правильна постава, грамотні тексти і якість подачі інформації»;
  • «Мода і стиль – різні поняття. Мода за два місяці пройде, а стиль залишиться».

Наостанок прозвучали результати розіграшів за другий день і вручення призів переможцям. А натхенні лекціями відвідувачі вже беруться вдосконалювати власні профілі й використовувати практичні поради топових блогерів Західної України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *