«Їсти, молитися, кохати в Індії»

3
0
Єва Висоцька та Галина Сафроньєва

Єва Висоцька та Галина Сафроньєва за розмовою про Індію. Фото Олени Гриньків

Аромат духмяних спецій, багатство величних храмів, веселі звуки танцювальних мелодій та цілі феєрверки кольорів – саме такі епізоди індійського життя не покидають думки тих, хто вчора ввечері відвідав Книгарню «Є». Студентка факультету журналістики ЛНУ імені Івана Франка Єва Висоцька поділилася своїми враженнями від двотижневого перебування в країні йоги та спецій.

Зустріч минула під гаслом «Їсти, молитися, кохати в Індії – mission complete!». Модератором була наша недавня випускниця Галина Сафроньєва. Жвава розмова часто міняла свій плин, не дозволяючи нудьгувати і занадто довго спинятися на одній темі. Тому за годину встигли поговорити і про «їсти», і про «молитися», і про «кохати».

Єва розповіла про особливості індійської кухні та справжнє випробування спеціями, яке доведеться пройти кожному шлунку, що не звик до супергострої їжі.

Вражаюча архітектура храмів, дорога очищення на вершину священної гори, висотою у 12 000 поверхів, неймовірна краса краєвидів, що наче створені для медитації. Та попри все, хоч ми й асоціюємо Індію з йогою, виявляється, далеко не всі жителі цієї країни можуть сісти бодай у позу лотоса.

Охочих послухати про Індію зібралось чимало. фото Олени Гриньків.

Охочих послухати про Індію зібралося чимало. Фото Олени Гриньків

А загалом для Єви Індія стала країною, яка змінила її світогляд. «Під словом «кохати» я мала на увазі любов до цієї землі, яка виникає просто із першого погляду», – ділиться дівчина.

Мандрівниця розповіла про те, як вижити в Індії недосвідченому туристу, яким способом врятуватися від нашестя мавп, які випробування треба пройти, аби сісти у індійський потяг, та навіщо обов’язково брати з собою в поїздку замок від дверей. Детальні враження, емоції та поради для тих, хто зібрався в Індію, читайте в матеріалі Єви Висоцької у #МедіаКреденс вже зовсім скоро!

 

[wp-rss-aggregator source=”3458″ limit=”4″]

Ярина Пришляк

Ярина Пришляк – головний редактор «Креденсу», студентка факультету журналістики ЛНУ імені Івана Франка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам сподобається