Hey, matryoshka doll…

0
0

Аби не псувати собі настрій одразу, якось на тижні вирішила спочатку почитати новини спорту. Та де там! Перший же заголовок: «У Харкові гостей Євро зустрінуть матрьошки». Доу… Читаю далі і дізнаюсь, що гостей ЧЄ-2012 зустрічатимуть матрьошки, які, дослівно, символізуватимуть дві країни-господарки турніру — Україну та Польщу.

Ще й директор Департаменту культури Харківської міської ради Світлана Бабиська розповіла, що іграшки будуть виконані у національних кольорах! Ага, від країни по кольору і вийде акурат синьо-біло-червоне і велике Щось. Тут пригоди Матрони в Харкові не закінчаться. Під час новорічного ярмарку на площі Свободи виставлять чотири матрьошки заввишки вісім метрів. Зображатимуть вони пори року.

Цікаво, чому не покемони чи літаючий килим принца Хусейна? До речі, килими — це досить вигідно. Потріпали ними, гостей привітали, і десь у тронному залі в Кернеса постелили. Або зовсім по-совєцьки — повісили на стіну. Чесне слово, могли би прозоріший натяк вигадати. Наприклад, менш асоціативним виглядав би заголовок у пресі: «У Харкові гостей Євро зустрінуть ведмедики Тедді».

Христина ГОРОБЕЦЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам сподобається