0
0

garni-sportyvniЧимало людей навіть не задумуються про своє здоров’я, доки не з’явиться нагальна потреба. Але зараз входить у моду здоровий спосіб життя. Кожна людина прагне стати кращою і віддає данину моді, слідуючи за сучасним навіюванням. Чимало молоді надає перевагу не стільки спорту, скільки тренуванням у тренажерному залі. Кожен свято переконаний, що саме  у залі можна досягнути найбільших результатів у створенні свого тіла бігаючи на орбітрекові та таскаючи «залізо».

Мало хто прагне займатися спортом заради задоволення чи заради досягнень у певному виді спорту. Замість карате, боксу чи футболу люди обирають тренажерний зал чи фітнес. І це стосується не лише жінок.  Молоді хлопці та вже підковані роками не дуже юні чоловіки нарівні займаються у тренажерних залах заради здорового тіла та сильних і накачаних м’язів.

У соціальних мережах, як і в медіапросторі, широко ведеться пропаганда цього ж таки здорового способу життя. Невідомо звідки саме зараз пішла мода на це: можливо таким чином розумні підприємці піднімають на новий рівень популярність своїх закладів – тренажерних залів, чи, мабуть, суспільство все ж усвідомило, що не так живе і взялось за голову, вирішивши вже зараз почати піклуватися про себе, щоб залишити після себе здорове потомство.

Люди є двох типів: перші переконані, що вони дотримуються здорового способу життя за власним бажанням і розумінням і йдуть до своєї мети, не відступаючи, а інші розуміють, що все це навіювання сучасного суспільства і що вони не є рабами. Поставте собі питання: «Ким краще бути – здоровою і привабливою частиною стада, чи вільною і особливою персоною, яка, що хоче те й робить?» Для кожного своя правда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *