3
0
Фото із сайту KinoFilms.ua

Так повелося, що тема людських надможливостей завжди вабила суспільство, відтак список фільмів на цю тему просто незліченний. Кінострічка «Темні уми», прем’єра якої в Україні відбулася 2 серпня, – чергове його доповнення.

За сюжетом, невідома епідемія забирає життя більшості дітей Америки, а ті, що вижили, – отримали надприродні здібності, тому, на думку уряду США, вони становлять загрозу. (Хм, ох цей вже «голівудський» уряд США, завжди він вбачає у всьому загрозу. Здається, то вже стало штапмом кожного такого фільму).

Відтак дітей почали вистежувати, відбирати у батьків і відправляти у спеціальні табори, де їх використовували як безкоштовну робочу силу або як солдатів, паралельно вивчаючи надздібності загадкового покоління, проводячи над ними досліди, аби у майбутньому використати ці вміння у власних цілях. Що залишається в цій ситуації дітлахам?.. Так, тікати і чинити опір.

Саме це і зробила головна героїня Рубі, яка 6 років провела в закритому таборі. Дівчинка виявилася «помаранчевою», оскільки її здібність полягала в тому, що вона могла за допомогою дотику підкоряти людей своїй волі.

Блукаючи сюжетом фільму, Рубі та її друзям довелося пройти зовсім недитячі випробування, щоб вижити і отримати шанс на світле майбутнє. Адже полювання на юних геніїв оголосили не тільки державні структури, а й неурядові організації.

За жанром «Темні уми» – фантастика, трилер, бойовик. Але водночас у кінострічці залишається місце для справжніх почуттів, адже підлітки ніяк не винні у своїй мутації, і хочуть бути просто щасливими, жити звичайним життям тінейджерів, мріяти і закохуватися, відкривати і пізнавати світ, і знаходити своє місце в ньому.

Одним із головних плюсів «Темних умів» виявився його юний акторський склад, що грав із душею, показавши справжніх героїв, яким легко співпереживати. Саме цим фільм і підкорив серця глядачів.

Окремої уваги заслуговує щира історія кохання Рубі й Ліама з усіма їх чарівними та незграбними моментами, які викликають усмішку і позитивні емоції.

Сцени протистоянь дітей із дорослими зняті з урахуванням більш юної вікової групи. Тому, найімовірніше, фільм буде до вподоби дітям від 12 до 16 років.

Після перегляду кінострічки, окрім безумовної видовищності, залишається дуже багато запитань та цілком очевидно, що незабаром на великих екранах побачимо продовження пригод Рубі й дізнаємося, що сталося з її друзями та як вони змінили свій світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *