2
0
Фото Богдана Ємеця.
Фото Богдана Ємеця.

Ранкові нетворкінг івенти під назвою CreativeMornings/Lviv стартували у місті Лева. Учасниками дійства можуть бути не лише львів’яни, але й гості міста. Креативні ранки – серія щомісячних сніданків-лекцій, протягом яких усі охочі зможуть почути натхненні розповіді від абсолютно різних за своєю діяльністю спікерів, поспілкуватися між собою, познайомитися з новими людьми, додати їх у друзі на Facebook та разом випити першу ранкову каву.

«Під час наших подій ми будемо знайомитись з цікавими людьми, якій йдуть до себе, які шукають те, чим вони хочуть займатися і ту сферу, що розкриватиме їхню креативність, – розповідає Дзвінка Завалій, співзасновник Креативних ранків у Львові, – креатив – це те, що є у кожного з нас. Ми можемо його розвивати, розкривати, поглиблювати за умови, якщо знайдемо ту сферу чи діяльність, які дадуть нам таку можливість».

Особливість креативних ранків – винятково волонтерська робота, як зі сторони організаторів, так зі сторони друзів-однодумців, серед яких: Видавництво Старого Лева, Prostir, Svit Kavy, Vapiano Lviv, ITEAHub та інші. Усі вони мають спільне розуміння креативності і допомагають організовувати такі цікаві та смачні ранки для львів’ян.

Команда організаторів CreativeMornings у Львові. Фото Богдана Ємеця.
Команда організаторів CreativeMornings у Львові. Фото Богдана Ємеця.

Першим гостем цього місяця був львівський відеодизайнер, stop-motion аніматор, засновник DzvonkMotion animation studio Роман Дзвонковський, який звільнився зі стабільної роботи та поїхав навчатися до Польщі, аби стати на крок ближчим до улюбленої справи. До слова, stop-motion – техніка творення відео на основі кадрового фотографування. Спершу аніматори фотографують одну сцену, далі вносяться незначні зміни, і ту ж сцену, але вже дещо змінену, перефотографовують ще раз. Таким чином створюється ефект руху, далі усе монтують на комп’ютері.

Роман брав участь у створенні фільмів у Національній кіностудії України та щоразу долучається до різних соціальних проектів, вчить анімації підлітків і дітей. Сьогодні цей чоловік власними руками створює кліпи та різноманітні рекламні, соціальні ролики за допомогою техніки стоп-кадр.

Спікер зізнається, що ця робота не з легких та потребує багато часу і неабиякого терпіння:

«Stopmotion – це здебільшого ручна робота. Комп’ютер – тільки на стадії монтажу. До того треба все продумати, намалювати, склеїти, вирізати, зліпити. Технік цієї анімації дуже багато. Тут кожна робота є абсолютно іншою. Ти шукаєш постійно підхід, завжди маєш виклик перед самим собою: як цю роботу зробити, в якому стилі, з якого матеріалу і в цьому весь кайф».

Роман Дзвонковський. Фото Богдана Ємеця.
Роман Дзвонковський. Фото Богдана Ємеця.

Для створення таких незвичних шедеврів Романа Дзвонковсього надихають люди та батьки. На його думку, батьками кожен має захоплюватись, адже це хороший приклад розвитку і бажання розвиватись.

«Я не можу сказати, що зараз з цією роботою у мене є стовідсоткова стабільність. Але я знаю, що постійно матиму задоволення від свого заняття і братиму ту роботу, яка мені подобається. Та, що не подобається – просто не беру».

Щось подібне аніматор говорить і про настрій до роботи. Якщо ти займаєшся будь-чим, але у тебе до цього немає настрою – відклади і дороби завтра. Як правило це ефективніше, а роботу «на мус», зазвичай, потрібно переробляти.

Ігор Матрофайло, один з партнерів Креативних ранків, завдяки якому ці події можна проводити на локації відкритої платформи Prostir, повністю підтримує молоду команду організаторів та розповів, що ж таке креатив для нього:

«Креативність – це можливість бачити в простому щось цікаве та нестандартне, втілювати це бачення в життя та отримувати від цього задоволення. Зокрема Простір як відкрита соціальна платформа це те місце, де можна пізнавати, творити, знайомитися з цікавими особистостями та креативити. І саме тому, наша команда підтримуємо ініціативу CreatingMornings/Lviv, яка націлена на створення такого середовища людей, творчої та креативної атмосфери».

Фото-Богдана-Ємеця
Відкрита платформа Prostir. Фото Богдана Ємеця.

Наступна зустріч та черговий креативний ранок відбудеться 22 вересня. Не забувай, що тут раді абсолютно кожному. І вже наступного місяця на тебе чекають: новий спікер та нова історія, цікаві знання, не менш цікаві особистості, ранкова кава та щось дуже смачне до неї. Приходь і, можливо, розповіді інших будуть своєрідним поштовхом до відкриття у собі маленького креативного генія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *