2
0

«Кава у Львові» – від цього словосполучення в когось бурчить в животі, хтось впадає у гастрономічний екстаз, когось від нього нудить, а хтось, чуючи його, кидає всі справи і біжить у центр. І хоч тема кави у місті Лева дуже заїжджена, та кількість тих, хто заради неї готовий на все, не зменшується! Чимало з нас й не знає, де насолодитися ароматним та якісним напоєм, якщо не в Копальні чи Вірменці. Ми відібрали для вас 5 крутих закладів, у яких all you need is coffee.

Black Honey

Топове місце для кавоманів аж на трьох локаціях у Львові. У Black Honey готують каву на зерні власного обсмажування, звичайне молоко можуть замінити на рослинне чи безлактозне. Вибір кавових напоїв доволі широкий, також наразі доступне сезонне меню з кавовим лимонадом, фільтр-кавою з лимонним льодом та іншими позиціями.

Особливість: у закладі можна спробувати каву холодного заварювання Cold Brew (її заздалегідь готують 6-12 годин).

Локації: вул. Костюшка, 2; вул. Галицька, 20; вул. Руставелі,12.  

Години роботи: 08:00-21.00

Кармель

Затишний і не переповнений туристами заклад з приємною атмосферою. Поки що про нього мало хто знає в порівнянні з Майстернею Шоколаду чи Копальнею кави. Хочете випити ароматну каву у комфорті та спокої? Вам у «Кармель». У меню – стандартні напої: еспресо, американо, лате, капучино, флет уайт, раф кава.

Особливість: хоч кав’ярня і розташована неподалік від центру, там ви зможете насолодитися тишею та усамітненням з філіжанкою кави.

Локація: вул. Винниченка, 20а

Години роботи: 10:00-20:00

HARZ KAFFE WEIN

Магазин з двома найбільшими слабкостями людства – кавою та вином. Відбірні сорти кави обсмажують просто перед вами, тому втриматися, щоб не придбати кави з собою, фактично неможливо. Меню тішить своєю різноманітністю, а особливо такі позиції як бурякове лате чи лате попкорн-фісташка.

Особливість: у закладі часто відбуваються дегустації кави і вина, що дає можливість кожному  скуштувати унікальні смаки відбірних напоїв. За анонсами можна слідкувати на їхній сторінці у Instagram.

Локація: проспект Чорновола, 16Г (ЖК Avalon)

Години роботи: 10:00-20:00

Cheese Bakery

Ймовірно, ви вже чули про апетитні чізкейки з Cheese Bakery. Ароматні кавові напої тут не гіршої якості. Цей заклад припаде вам до душі, якщо полюбляєте пити каву не поспіхом, а у місцях, з яких відкривається неймовірний вид на місто Лева. У меню, окрім звичних нам напоїв, раф з корицею, бамбл кава, айс лате з соленою карамеллю, малинова содова та багато іншого. У вас теж забурчало в животі?

Особливість: коли більшість людей йде на каву, передбачається, що буде щось «до кави». Тут вибір до кави просто шалений!

Локація: вул. Галицька, 1

Години роботи: 09:00-22:00

Трапезна ідей

Заклад галицької кухні розташований у підземеллі у пивницях колишнього монастиря отців Бернардинів, який збудували ще у 1460 році. Автентичності «Трапезні ідей» не позичати. Вибір кавових напоїв стандартний, але у цьому випадку за нас все вирішує атмосфера та таємничість місця, яке овіяне не однією стародавньою легендою.

Особливість: місце розташування. В Україні не так вже й багато місць, де можна насолодитися кавою у підземеллі.

Локація: вул. Валова, 18а

Години роботи: 11:00-23:00

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *