1
0

З 19 по 23 вересня у Львові відбудеться двадцять п’ятий Форум видавців. Найбільший книжковий, літературний та культурний захід України.

Осінь та вересень у Львові вже традиційно асоціюються в українских інтелектуалів та просто небайдужих людей  із Форумом видавців. Якщо вам хоч трішки цікава тема культури та літератури, вам обов’язково слід відвідати Форум.

Тут тобі і безліч українських авторів, і представники провідних українсьих видавництв. А також закордонні гості. Особливо слід виділити автора «99 франків», всесвітньо відомого Фредеріка Беґбедера, який презентуватиме свій новий роман «Нескінченне життя».

Весь Львів перетвориться на великий форум. Заходи відбуватимуться у Палаці мистецтв та ще у п’ятдесятьох локаціях міста. Власне про заходи. Відвідувачів чекає близько тисячі культурних та освітніх заходів, можливість поспілкуватися з авторами і просто зустріти цікавих людей.

Триватиме таке щастя (без краплі іронії) цілих п’ять днів. До речі, квитки можна придбати вже сьогодні – з шостого вересня.

Цього року фокусною темою форуму буде «Ринок свободи». «У межах фокусної теми ми хочемо поговорити про те, як кожен із нас «торгує» своїми уявленнями про свободу під тиском обставин: щоразу підвищуючи або знижуючи ставки», – йдеться в анонсі події у Facebook.

Тож готуймось до того, щоб відвідати принаймні третину заходів Форуму. До нових знайомств – як із авторами, так і з їхніми творами. До моря вражень та емоцій, бо це Форум видавців – тут інакше не можна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *