0
0

bigay-bigayСьогодні ми пропонуємо ТОП-5 причин, через які варто почати бігати зранку. Поїхали!

1-ша причина – бігати корисно для здоров’я (яка несподіванка!). Регулярниі ранкові пробіжки допомагають підтримувати себе у формі, знищувати зайві калорії і накачати свої ноги для різноманітних цілей (хто там знає, яких?).

2-га причина – витривалість. Через тиждень бігу ви почнете розуміти, що магазин, в який вас щодня посилають за продуктами, не так вже і далеко. Фізична витривалість необхідна кожному, адже саме від неї залежить, як довго, наскільки ефективно і ефектно ви зможете працювати.

3-тя причина – швидке пробудження. Прокидаючись зранку і побігавши, ви повертаєтесь додому і розумієте, що попереду у вас цілий день, і ви втомлені, потні, брудні  повні енергії і зовсім не хочете повертатись у ліжко!

4-та причина – емоції. Уявіть, як прекрасно зранку, коли природа ще не прокинулась, бігти по лісу. Як крізь листя дерев на землю падає сонячне проміння. Як ви, ледве кліпаючи одним оком, спотикаєтесь об якусь каменюку, наступаєте на такого ж напівсонного жителя лісу, зустрічаєтесь з хазяїном скаженого пітбуля, якого той кожного ранку виводить на прогулянку з надією впіймати якусь здобич. Ах, романтика…

Ну а 5-та причина – несподівані знаймоства. Уявіть собі, що кожного ранку в той самий час на пробіжку виходить ексцентричний мільярдер, з яким ви випадково зустрічаєтесь. Через пару хвилин ви дізнаєтесь, що у вас багато спільних поглядів на життя, а вже через місяць він визнає вас своїм троюрідним племінником/племінницею по лінії двоюрідного діда свого вітчима і передає у спадок все своє майно, тому що своїх дітей у нього немає, а ви такі класні. Хоча, здебільшого, ви будете зустрічати просто старих дідусів з бабусями і дивакуватих чоловіків з пітбулями…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *