6
0
Гурт «Atlantic Gardens» у повному складі
Гурт «Atlantic Gardens» у повному складі. Зліва направо: Вадим Булик, Антон Кривцун, Ігор Осадчук, Дарія Добринська, Максим Тимошів

«Atlantic Gardens» – молодий гурт із Тернополя. Свій перший альбом вони презентували всього два роки тому, а вже стали популярними серед меломанів нашої країни. Про створення цього проекту та діяльність гурту розмовляю із його учасниками Вадимом Буликом, Дарією Добринською та Ігорем Осадчуком.

– Розкажіть, як утворився Ваш гурт?

Вадим Булик: – У 2014 році ми гучною компанією святкували Новий Рік і так сталось, що одна дівчина привезла з собою гітару, ми почали співати різні пісні, потім мій друг взяв у руки стільчик мов на барабані почав вистукувати ритми. Наступного дня я запропонував зробити з того якийсь гурт.  Так ми почали разом працювати, спочатку з каверами, згодом став мінятися склад гурту і вже через декілька місяців ми вирішили працювати з авторським матеріалом.

– Чому «Atlantic Gardens»?

– Назва вийшла спонтанною – так само, як і заснування самого проекту. Спершу це була гра слів, підбиралися якісь цікаві слова, аби звучало так, що, коли людина чула б назву, то в неї починала грати уява. Але нічого не виходило і була просто прикладка «Atlantic», а друге слово не могли ніяк придумати. Були варіанти «Atlantic Ocean», але якось воно не дуже звучало. Але якось випадково я дивився телевізор і натрапив на англійський канал, де просто йшла стрічка новин і мені впало в око слово «Gardens». Я й подумав, що Atlantic Gardens звучить досить таки непогано. Після того, як всі в гурті прийняли мою ідею, ми почали працювати під таким іменем.

– В якому стилі ви виступаєте?

– Досить тривалий час було важко зрозуміти, який саме стиль найкраще характеризує ту музику, яку ми пишемо. Звісно, що в рамки не хочеться влазити, але щоб пояснити, скажу, наша музика – це альтернатива з елементами british pop rock.

Обкладинка першого альбому "The Melancholy's Bloom"
Обкладинка першого альбому «The Melancholy’s Bloom»

– Я знаю, що ви самі пишете свої пісні. Хто є автором текстів та музики?

Дарія Добринська: – Автором фактично всього інструменталу і текстів у нашому гурті є Вадим Булик. Спочатку це були чорнові варіанти, де він прикидав, як приблизно повинен звучати вокал, текст і взагалі майбутнє розгортання пісні. І вже коли ми почали співпрацювати з нашим музичним продюсером Женею Мельниченком, який допомагав нам зробити перший альбом, то разом з ним ми обіграли пісні до кінця. Але ми любимо експериментувати, тому на наших виступах інколи надаємо пісням іншого звучання.

– Чому у вас так багато англомовних пісень?

Вадим Булик: – Непросто писати тексти українською… Англійською якось легше викласти те, що хотілось би сказати. Справа в тому, що перший наш альбом побудований повністю на абстракції, і коли це писалося, то дуже важко було передати цю абстракцію українською мовою. В нас є одна українська пісня в цьому альбомі, але вона дуже довго писалась. І дійсно, це займає дуже багато часу, аби написати хороший текст і хороший інструментал до цього. Ще, можливо, нам треба підрости до написання українських пісень. Але ми в процесі, сподіваємось, що у наступних наших напрацюваннях буде більше україномовного матеріалу.

– У вас є лідер в гурті чи все-таки панує демократія?

Ігор Осадчук: – У нас демократія. Але якщо виникають якісь організаційні питання, то всі звертаються до Вадима Булика, адже, на нашу думку, він все-таки трішки випереджає нас і є фронтменом гурту.

«Atlantic Gardens» у студії
«Atlantic Gardens» у студії

– Минулого року ви презентували свій перший альбом. Можливо його можна вже десь придбати?

Вадим Булик: – Була можливість придбати його на фізичних носіях, ми випускали лімітовану серію дисків. Чесно кажучи, ми не очікували, що всі ці диски в перший же тиждень розкуплять. Поки що ми не випускаємо наступну партію – можливо трішки згодом, коли додасться матеріалу.

– В яких містах ви вже встигли виступити?

– Це здебільшого центральна і західна Україна: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Вінниця, Хмельницький. На сьогодні, це всі міста які ми встигли відвідати.

– Чого хочете досягнути в своїй творчості?

– Вийти на дійсно якісний рівень в Україні, щоб робити більш-менш якісну музику.


Пропонуємо прослухати одну із пісень з альбому «The Melancholy’s Bloom» (2015)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *