Ангели-охоронці прикрасять Святоюрську гору

0
0
Стіна для розписів

Стіна для розписів. Фото Ганни Коваль

Розписом мурів поблизу собору Св. Юра зайнялась львівська молодь у четвер, 5-го травня. «Ангели-хоронителі наші, як удень так і вночі будьте Україні до помочі», – саме таку тему заходу обрала організатор Ольга Михайлюк. Вона також зазначила, що головною його метою є збереження української культури та поширення її серед молоді. Композиція приурочена прославленню Блаженним Митрополита Андрея Шептицького, одного із головних захисників українських мистецтва.

Як повідомили організатори, до розфарбування полотен на Святоюрській горі долучаться школярі та студенти із усієї України. Участь у розписі також візьмуть діти із зони проведення АТО, зокрема із таких міст, як Слов’янськ, Маріуполь, Станиця Луганська та інших. У своїх малюнках учасники акції зображають ангелів-охоронців. Вони переконані, що саме їх захист зараз є дуже важливим.

Варто додати, що даний захід проводиться в рамках Міжнародного мистецького форуму «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа», що розпочався у Львові 3-го березня. Роботи юних художників перебуватимуть на площі собору Св. Юра до 7-го травня.

Ганна Коваль

Ганна Коваль – студентка факультету журналістики ЛНУ імені Івана Франка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам сподобається