0
0

1. Як відбувається процес аборту?

Аборт — штучне переривання вагітності, метою якого є знищення людського життя в материнській утробі.Більшість жінок навіть після аборту до кінця не розуміють, що вони вбили дитину.

Для кожного періоду вагітності існують особливі методи абортарії. Щоб «припинити вагітність» потрібно зробити дві дії — спочатку вбити дитину, а потім вийняти її з материнської утроби, або ж спочатку вийняти дитину, а потім убити її, за допомогою респіраторно-вакуумного методу (найпоширеніша форма аборту), а також вишкрібання (старших дітей) — за допомогою гормонального методу і кесаревого розтину.

2. Чи відчуває ненароджене дитя свою смерть?

Дитина має страх перед смертю і відчуває біль, коли їй відбирають життя. Вже на 28 день сформований і діє лицевий нерв з усіма трьома розгалуженнями на обличчі. На шостому тижні вже наявні чутливі нервові.

Ультразвукові записи показують, що пульс дитини під час насильницького відкриття материнського лона збільшується до 200 ударів на хвилину.

3. Якими законами регламентується здійснення аборту?

Аборт при вагітності від 12 до 22 тижнів за соціальними і медичними показаннями може бути зроблено в випадках і в порядку, що встановлюється законодавством (ст. 50 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», ст. 281 Цивільного Кодексу України). Переривання вагітності не карається згідно Кримінального кодексу, коли вагітна даэ згоду, а також на основі лікарського висновку про життєві умови вагітної. Але, згідно з законом, ані лікар, ані медперсонал не можуть примушуватись до виконання аборту. Вони вирішують це самостійно.

4. Чи існує альтернатива абортам?

Так. Це природні методи запобігання вагітності, а вірніше — її планування. Крім того, — контрацепція з метою запобігання вагітності. Вони мають різний ступінь надійності, а також свої протипоказання. Але важливо зрозуміти — аборт не метод контрацепції.

5. У чому сенс «євгенічного» показника?

Переривання вагітності не карається, коли на основі лікарського висновку є підстави говорити, що дитина страждала б внаслідок спадковості, зазнавши шкідливого передродового впливу. Закон свідомо ризикує неправомірно застосовувати цей показник: «Вбивство через підозріння», «незаперечної підстави», для якого вистачає лише припущення можливих пошкоджень.

6. Чи є виправдання аборту?

Що робити, коли жінка хвора, тобто при пологах може виникнути загроза її життю? Аборт у цьому випадку виправданий. Моральний обов’язок та вирішення цієї проблеми лежить на плечах сім’ї. Жінка повинна сама вирішувати: залишити дитину чи ні. Тут актуальний законодавчий текс євгенічного показника, так званий «показник співчуття».

7. А якщо має народитися хвора дитина?

Одна життєва історія. Батько легковажний та любитель оковитої, а ще хворий на венеричну хворобу, мама хвора на туберкульоз. Перша дитина народилась, але померла через 6 днів. Дружина дізналася, що вагітна знову. Враховуючи усю складність ситуації, Ви б порадили їй зробити аборт? Якщо так, то ви б убили Людвіга ван Бетховена, одного з найпопулярніших композиторів світу.

8. Що робити, якщо дівчину зґвалтували?

Зазвичай вагітність у таких випадках дуже рідкісне явище. Коли все ж доходить до зачаття, то у більшості жінок, як показують відповідні дослідження, ще під час вагітності виробляється позитивне ставлення до дитини. Та й після стресу зґвалтування переживати ще один стрес — аборт не варто робити. Травму, завдану зґвалтуванням, аборт не гоїть.

9. Які наслідки переривання вагітності?

Що буде, якщо розігнати потяг до максимальної швидкості і раптово з-під нього забрати рейки? Цей потяг ще їде, а потім падає, руйнуючи себе та усе на своєму шляху. Організм жінки налаштовується на вагітність, а аборт — це падіння, яке раптово перериває її.

Найрізноманітніші жіночі хвороби, часто неспроможність завагітніти або народжувати здорових дітей, життєві докори сумління, сором, почуття страху, безсоння, депресія. Набагато легше видалити немовля із утроби матері, ніж пам’ять про нього із її душі. Навіть тоді, коли жінка на рівні свідомості ставиться до аборту як до «єдиного виходу із ситуації» і свідомістю своєю виправдовує його, — все це може співіснувати з повним запереченням аборту на рівні її підсвідомості. Якби вона не підбадьорювалася і не говорила собі, що «це потрібно» й «іншого виходу немає», — аборт завжди викликає у жінки глибокі переживання, почуття болю, сорому, непоправної втрати. Це є так званий постабортаційний синдром .

10. Невже лікарі так легковажно ставляться до абортів?

Про легковажність чи байдужість, звісно, недоречно навіть говорити. Аборт не минає безслідно для жінки, яка вирішує переривати вагітність, — психологічна травма довго «болить». Непросто переживають це і лікарі. Але насамперед для них це — робота та обов’язок, і тільки.

Підготувала Ярина ФЕДЬКІВ

5 Comments

  1. Доброго дня, мені 15( 23.03.2012, у мене був перший статевий акт), ні я ні мій партнер раніше не жили статевим життям, місячні не регулярні, остінній раз були(03.03.2012.р), ніяких ознак вагітності немає,…..скажіть будь-ласка, чи можлива вагітність???????Дуже дякую!!!!!

  2. Упереджена соплива замітка, яку статею навіть не назвеш. Навіть назва статті не відповідає змісту. А наголовніші питання, які ставляться гінекологу. Найпопулярніше – “чому у мене там чухається”. А не про аборти.

    Авторка навіть не поцікавилася, скільки дітей з вадами народжується від люителів горілки. І лупить історію з інтернету про Бетховена. Брехливу, як пишуть справжні дослідники.

    І чомусь зоооовсім не в курсі про нові дослідження вчених (хоче робить писульки про аборт), що ємбріон відчуває біль лише на 24-му !тижні! А борт дозволено робити до 22-го тижня. Тобто поки це – набір клітин, який не те що не має там якогось страх смерті, а й відчуття болю.

    Панночко, терміново вмикайте мізки і переставайте молоти сльозливі нісенітниці. Інакше журналіст з вас буде ніякий. А таких у нас достатньо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *